Europa 2 - Maxximum muziky

Súťaž: Vyhraj 300 €, ktoré ti pomôžu získať tvoj vysnívaný domov!

Chceš získať 300 €? Či už ťa zobúdza otravný sused, chrápanie tvojej polovičky alebo robotníci so zbíjačkou – pošli nám to!

Ak nám zašleš v dátume od 6.8. do 16.8.2018 na e-mailovú adresu studio@europa2.sk zvuk, ktorý ťa ráno prebúdza, finančná výhra môže byť tvoja.

Už ich máme na maile niekoľko a povieme vám, je to riadna divočina 😀 Tak nepremeškaj svoju šancu a pošli nám zvuk, ktorý ťa prebúdza aj ty!

Od 13.8.2018 do 17.8.2018 moderátori každý deň vyberú jeden zvuk, ktorého majiteľa odmenia výhrou – príspevkom na bývanie vo výške 300 € od Prvej stavebnej sporiteľne.

A to sa celkom oplatí, nemyslíš?

Prerábka nestojí ani 5 a dokonca ani 10 európskych koruniek, a preto tu máme pre teba pár skvelých rád.

Či si chceš už kúpiť nejaké menšie bývanie, dofinancovať úver alebo prerobiť už kúpenú nehnuteľnosť a chýbajú ti finančné prostriedky, máme pre teba riešenie.

Prvá stavebná sporiteľňa práve znížila úrokovú sadzbu svojich úverov na financovanie bývania, a to až o jedno percento.

Úver si môžeš vziať až do výšky 50 000 € a to bez zabezpečenia a za veľmi výhodných podmienok. Napríklad – 90% sumy dostaneš už pri podpise zmluvy, a pri následnom zdokladovaní ti doplatia zvyšok. To sa oplatí, no nie? 😉

Ak si však na takéto investície ešte netrúfaš a chceš si radšej sporiť, aj tu je Prvá stavebná sporiteľňa na teba prichystaná – výhodné a maximálne bezpečné stavebné sporenie. Pre dospelých, ale aj pre deti – Junior extra a tiež online stavebné Sporenie Lišiak. Viac sa dočítaš na ich webe.

Viac o podmienkach súťaže sa dočítaš TU >>

Súťaž bola UKONČENÁ! Poznáme víťazov:

  • Matej
  • Martin
  • Sara
  • Zuzana
  • Marian

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach