Europa 2 - Maxximum muziky

Vyhraj 100-eurové poukážky na nákup prírodnej kozmetiky Weleda

Celý tour plán, kde sa nachádza auto Weleda nájdeš tu

Každý pracovný deň v termíne od 25.03.2019 do 01.04.2019 sa odfoť so zeleným autom Weleda a daj hešteg #mojskinfood a 10 najvtipnejších, najnenormálnejších, najkreatívnejších selfie (podľa najvyššieho počtu hlasov) odmeníme nákupnými poukážkami na nákup prírodnej kozmetiky Weleda v hodnote 100,-.

​Hlasovať za jednotlivé príspevky môžete od 25.03.2019 do 05.04.2019. Hlasovať môžete až 5-krát za deň. Jeden z hlasujúcich získa po skončení súťaže nákupnú poukážku na nákup prírodnej kozmetiky Weleda v hodnote 100,-

Všetky fotky nájdeš tu

„Tak, ako s časom dozrievam, čím ďalej tým viac mi záleží na tom, čo dávam na svoje telo. Skin Food je jeden z mála produktov, na ktorý som si vytvorila zdravú závislosť. Milujem jeho vôňu, konzistenciu a starostlivosť, ktorú mojej pleti poskytuje. Je ideálny pod make-up a je multifunkčný. Na svoje cesty nemusím brať milióny produktov, pretože mi stačí jediný a jedinečný Skin Food! Prírodná BIO kozmetika Weleda je stvorená pre modernú bohyňu dneška.“

BIO : Taťána G. Brzobohatá (31)

Predsedníčka správnej rady nadácie Krása pomoci, influencerka, česká topmodelka, svetová víťazka Miss World, ambasádorka OSN a tiež obyčajná žena dneška.

Popri dlhoročnej medzinárodnej kariére v komerčnom biznise sa viac ako 13 rokov venuje podpore sociálnej oblasti a mentoringu. Ako jedna z mála medzinárodne pôsobiacich osobností sa zamerala na podporu seniorov prostredníctvom nadácie Krása pomoci.

Od roku 2017 je veľvyslankyňou OSN a v súčasnosti zastupuje český neziskový sektor. Nedávno v OSN bola súčasťou Komisie pre postavenie žien, kde hovorila o úlohe žien v neziskovom sektore a problémoch rodovej rovnosti, a zastupovala tak ČR v oblasti ľudských práv.

Štatút súťaže WELEDA

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach