Europa 2 - Maxximum muziky

Diamant Golf Cup 2011

Organizátormi podujatia sú Agentúta Age a Agentúra B&W.

Pozostáva z troch samostatných turnajov, ktoré prebehnú nasledovne:

25.6.2011 – Eurovalley Golf Park Malacky

23.7.2011 – Bernolákovo Black River

24.9.2011 – Eurovalley Golf Park Malacky

5 NAJ Diamant Golf Cupu 2011:

– Najhodnotnejšia putovná trofej

– Najväčší počet účastníkov na golfovom podujatí (cca 100 hráčov, 250 pozvaných hostí)

– Najbohatší program pre pozvaných hostí

– Najlepší servis

– Najkvalitnejšie produkty – nápoje, jedlá, …

Golfový turnaj Diamant golf cup 2011 bol v sobotu 25.06.2011 v Malackách odštartovaný slávnostným odpalom Dominika Hrbatého.

Turnaja sa zúčastnilo 77 hráčov a viac ako 200 pozvaných hostí.

Celé podujatie nebolo orientované iba na hráčov, ktorý si golf užili počas dňa dosýta, ale aj na pozvaných hostí, bohatým celodenným sprievodným programom.

Dámy sa mohli skrášliť v beauty zóne, kde im boli k dispozícii profesionálne vizážistky, kaderníčky, manikérka. Návštevníci sa mohli zrelaxovať pri masáži, zapojiť sa do školy salsy, pokochať sa výstavou bonsajov, či zúčastniť sa špeciálnych čajových rituálov.

Nielen pre pánov boli k dispozícii testovacie jazdy luxusných automobilov, ako aj ochutnávky kvalitných vín, destilátov, syrov či pravých kubánskych cigár.

Určite si všetci prišli na svoje počas módnej prehliadky, ktorá sa tešila mimoriadnemu záujmu.

Pozvaní hostia mali tiež možnosť zoznámiť sa počas sprievodného programu s golfom bližšie, a to v škole golfu.

Diamant golf cup nie je len podujatie o golfe, ale má aj charitatívny podtón vo forme finančných zbierok pre talentované deti z detských domovov a sociálne slabších rodín. Tieto zbierky boli zrealizované za pomoci viacerých partnerov a prítomných hráčova prostredníctvom predaja pamätných golfových loptičiek, predajom chutných muffinov a krásnych reprodukcií obrazov významnej slovenskej umelkyne. Celý výtažok zo zbierky ako aj štartovné putuje na občianske združenie Arte Bene.

Vyzbieraná suma z prvého turnaja je 4000 € a dalšia suma z dražby predstavovala viac ako 3500 € (celkový príspevok na charitu bol v hodnote 7500 €).

Nasledújúci golf sa bude niesť v duchu slovenských ľudových tradícií. Jedlo, výzdoba aj program budú prispôsobené tejto myšlienke (živá ľudová hudba, ľudové tance, slovenské menu – halušky, pirohy, strapačky,…). Pravdaže, tak ako na júnovom turnaji budú hosťom aj hráčom, v rámci celodenného sprievodného programu, k dispozícii maséri, inštruktor v škole golfu, dámy sa budú môcť skrášliť v beauty zóne (vizážistky, manikérka, beauty poradenstvo,…), degustácie vín, syrov, cigár,…

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach