Europa 2 - Maxximum muziky

Skoncuj s vyčerpaním a únavou! Vyhraj výživový doplnok pre svoj mozog a ďalšie skvelé ceny

Prihlás sa do 30-sekundovky a v termíne od 1.7.2019 do 5.7.2019 hraj každý pracovný deň o výživový doplnok ACUTIL® a rodinnú spoločenskú hru či spotrebiče Electric slider SSG Sencor 3500 (každý deň sa hrá o inú kombináciu výhier).

​Pošli sms v tvare e2 (medzera) meno na číslo 6669, pričom cena spätnej sms je 0,20 centov vrátane DPH. Láďo možno vyžrebuje práve teba a ty budeš naživo v éteri hádať 20 slov na vopred vyžrebované písmeno. Ak to dáš do polminúty, výživový doplnok ACUTIL® a elektrický spotrebič či rodinná spoločenská hra sú tvoje.

​Máš náročné zamestnanie, samé horiace termíny a nevieš, čo spraviť skôr? Alebo hľadáš všetky možné spôsoby, ako odolať únave a byť čo najviac koncentrovaný na učenie? Dopraj svojmu mozgu výživu a starostlivosť už teraz! Dopraj mu ACUTIL®!

ACUTIL® vďaka svojmu jedinečnému zloženiu znižuje vyčerpanie a únavu, prispieva k správnej funkcii nervového systému a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. ACUTIL® je unikátna kombinácia omega-3 nenasýtených mastných kyselín, výťažku z Gingko biloba, fosfatidylserínu a vitamínov.

ACUTIL® je vhodný na dlhodobé užívanie. ACUTIL ® je výživový doplnok a neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Pravidlá súťaže: Acutil

Súhlas so spracovaním údajov

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach