Europa 2 - Maxximum muziky

OXYGEN PARTY

Tento rok sme sa rozhodli pre vás pripraviť plážové dobrodružstvo, ktoré budete mať možnosť zažiť už od 18tej hodiny a bude sa konať už zajtra 1. júla 2011. Presne vtedy sa otvoria brány areálu Peter auto a odštartujú sa prvé tóny Oxygen party. Vstúpiť budete môcť zadarmo, aby ste okúsili skvelú plážovú atmosféru a pre vás, ktorí sa neviete rozhodnúť či investovať svoje peniaze do tejto noci, to bude možno posledná kvapka potrebná pre rozhodnutie. Od 20,00 sa brány spoplatnia a vy ktorí ste sa rozhodli ostať, budete mať možnosť po zaplatení veľmi priateľského vstupného 3€ odštartovať nočnú časť našej zábavy.

Na akcii vás čaká naozaj veľa vychytávok a keď sľubujeme plážovú party tak naozaj so všetkým, čo k tomu patrí. Palmy, piesok a k tomu všetkému veľkoplošná projekcia z beach parties sveta, skvelá hudba od našich DJs, ktorí ju budú servírovať len pre vás. K štandardu tejto party sa stal fakt, že bude postarané o kvalitný profesionálny sound, pestré svetelné efekty a kvalitnú projekciu.

DJ´s: Orbith, Michal Breeth, Marcus Cooper, Duncan Grey, Henri, Grining, Smoly a Miss Rodez presne táto osmička sa postará o bujarú zábavu a kvalitný hudobný zážitok, ktorý vám naservírujú už od podvečera.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach