Europa 2 - Maxximum muziky

Zahraj si súťaž YES or NO a vyhraj hodnotné ceny od FESTINY!

Ak si súťaživý, tak sa zapoj do súťaže YES or NO od pondelka 19.7. do piatka 23.7.

Na piatich výhercov čakajú fantastické výhry od spoločnosti FESTINA. Každý deň súťažíš o koženú peňaženku a v piatok sa jeden z výhercov poteší i špičkovým hodinkám FESTINA Special Edition z kolekcie Connected.

​Práve túto úplne novú kolekciu Festina Chrono Bike Connected by si nemal určite prehliadnuť, pretože kombinuje inovácie a klasickú eleganciu kolekcie Chrono Bike. S týmito výnimočnými hodinkami si tak budeš môcť vychutnávať i výhody prepojenia smartfónu! Festina ti však okrem hodiniek ponúka i luxusné štýlové perá, pánske kožené doplnky či ligotavé krásky pre všetky dámy.

​Všetky tieto značkové veci nájdeš vo viac ako 100 kamenných predajniach po celom Slovensku. Ľahká dostupnosť predajní však nie je všetko! Okrem stovák hodiniek, ktoré majú naskladnené a pripravené na okamžité odoslanie, navyše v e-shope ponúkajú poštovné zadarmo či darčekové balenie ku všetkému. O tom, že táto značka sa spája s pojmami ako unikátne technológie, prvotriedna kvalita a neustále nasledovanie svetových trendov, sa ľahko presvedčíš sám. Stačí kliknúť na shop.festina.sk, kde na jednom mieste nájdeš super tipy na pánske a dámske darčeky alebo môžeš potešiť seba samého! Tak neváhaj a roztoč leto naplno s novinkami od FESTINY!

​Veríme, že sme ťa dostatočne namotivovali na skvelé ceny tejto prestížnej značky.

Čo musíš spraviť, aby si bol v hre? Prihlás sa cez SMS na čísle 0905 030 090. Do textu napíš svoje meno a názov súťaže (Yes or No). Ak budeš vybraný, stačí odpovedať na 5 jednoduchých otázok, ale POZOR – opačne, ako je správna odpoveď! Tak čo? Trúfaš si? Tešíme sa na teba!

Pravidlá súťaže

Súhlas so spracovaním osobných údajov

V spolupráci sFESTINA

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach