Europa 2 - Maxximum muziky

EUROPA 2 ŤA POZÝVA NA CARAT TUNING PARTY !!!

A je to tu! Čas nám neúprosne beží a prvý letný kalendárny víkend je tu už čoskoro. Určite vsetci tušíte čo to znamená – pomaly ale isto sa blíži ta najhlavnejšia akcia Slovenskej tuningovej scény na ktorej nesmie nikto chýbať! Carat Tuning Party VII. sa bude konať 24. – 25. Júna 2011, na už našom tradičnom letisku v Piešťanoch.

Ako nadpis napovedá, prípravy vrcholia, takže Vás ešte chvíľu necháme v napätí, čo sme si na tento rok pripravili. Každopádne sa máte na čo tešiť, najmä na náš headlinerský program! Naznačíme iba, že pôjde o medzinárodného hosťa, ktorý predvedie svoje špeciálne pretekárske kúsky a mali by padať šprintérske rekordy rovnako rýchlo, ako bude Vám „padať sánka“ keď to všetci uvidíte naživo!

Okrem exluzívnych áut, ktoré uvidíte šprintovať, driftovať a slalomovať na profesionálnych tratiach, uvidíte aj krásne finalistky Miss Carat Tuning ( informácie ohľadom castingu nájdete v sekcii Miss CTP). Už tradične neodlučiteľne patria do blízkosti tých najlepších a najmä najkrajších áut, ktoré budú súťažiť v súťaži Show&Shine. Ku tomuto „nášmu“ štandardu minulý rok pribudla open air FMX Show, počas ktorej uvidíte špeciálne motorky lietať 25 metrov vo vzduchu spoločne s extrémnymi jazdcami, ktorí na nich budú predvádzať tie najkrkolomnejšie triky! Žiadna iná akcia okrem Carat Tuning Party Vám neponúkne takúto koncentráciu vône benzínu, spálených gúm, adrenalínu a skvelej atmosféry!

O piatkovú zábavu sa bude starať najmä Carat Main Stage, na ktorom vystúpi viacero skupín s pieštanským KONTRAFAKTOM ako headlinerom večera. Do rána Vás budú baviť chalani z K-Fun party, môžete si s nimi zasúťažiť o kopu skvelých cien a taktiež ďalšie dva tanečné párty stage, na ktorých budú hrať In Da Club a Charlie Clubbers!

A keď budte aj Vy chcieť šprintovať, slalomovať alebo driftovať, tak Vám v tom nikto nebude brániť. Toto je to správne miesto, kde si môžete vyskúšať svoje schopnosti za volantom, ale aj schopnosti svojho auta naplno a hlavne bezpečne na špeciálnych pripravených tratiach. K registrácii Vám stačí mať vlastné auto a platný vodičský preukaz + samozrejme triezvu hlavu 😉

www.carattuningparty.sk

V1mu6B4UTqg

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach