Europa 2 - Maxximum muziky

FACE OF THE YEAR

Akcia Face of the year sa uskutoční dňa 18.6.2011 v novej budove Slovenského národného divadla v Bratislave za účasti významných hostí z oblasti kultúrneho, spoločenského a politického života.

Modelingová súťaž bude prebiehať zaujímavou formou ako veľká módna show, na ktorej sa predstavia známi slovenskí a českí, ale aj zahraniční módni návrhári. Počas show takisto vystúpia najlepší slovenskí, českí a zahraniční umelci.

Celú show bude moderovať známy slovensky moderátor Roman Juraško. Do poroty zasadnú významné osobnosti svetového showbiznisu, a taktiež aj reklamní partneri akcie.

Po módnej show a vyhlásení vysledkov sa uskutoční veľká párty s názvom „GLAMOUR NIGHT“, na ktorej sa predstavia známe hudobné skupiny a DJ-i.

Výťažok z akcie bude venovaný na dobročinné účely a to priamo v deň konania akcie. Konkrétne na detskú onkológiu v Bratislave. Patronát nad charitou prevzala svetová top modelka Lucia Dvorská.

Šou príde podporiť aj známy spevák Dan Balan, byvalý člen skupuny O-Zone, ktorý láme rekordy so svojím novým hitom Chica – Boom. Prídu však aj ďalšie známe tváre – Ben Ofoedu zo skupiny Path@Small, čínsky módny návrhár Mr.Sorapol, Ziad Ghanem, módny návrhár z Londýna, Michaela Skuhravá z Česka, Jana Jurčenko zo Slovenska aj salón Dona Rossi. Vystúpia Anita Soul, Andrea Zimanyová, Funkiez, Jana Mutňanska, spevák Derek z Londyna či Martin Chodur.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach