Europa 2 - Maxximum muziky

Strašidelné bábiky, ružové prasiatka, nože. Čo divné zbierajú slávni ľudia?

Niekto zbiera, niekto iba hromadí. Hviezdy nie sú ničím výnimočné, tiež majú svoje slabosti, a peniaze míňajú niekedy na divné veci

Herec Will Ferrell zbiera vtáky. Nie je to malá zbierka, má hodnotu 7,8 milióna dolárov. Čože?! Naozaj sú vtáky, ktoré majú vysokú cenu. Napríklad jeden pretekársky holub menom Usain Bolt, sa v roku 2013 predal za neuveriteľných 400 000 dolárov. Ferrell má zbierku živých vzácnych exemplárov, ale chová aj bežné korely, kakadu a mäsožravého supa, ktorý sa volá Gregory. Túto lásku v sebe podľa audubon.com objavil v momente, keď ako 11 ročný vošiel do kŕdľa vrán a tie sa na neho všetky naraz pozreli a hromadne odleteli.

Leonardo DiCaprio zbiera figúrky zo Star Wars. Okrem toho má zbierku predmetov s tématikou E.T. a Planéty opíc. V roku 2006 vydražil časť svojich figúrok pre charitu, čím priniesol celkovú sumu 110 000 dolárov.

Johnny Depp má zbierku bábik. Otec dvoch detí nedokázal vyhodiť bábiky Barbie dcéry Lily-Rose. Výsledkom je, že nazhromaždil obrovskú zbierku Barbie a Kenov. Hovorí o sebe, že sa hral s mnohými bábikami a je to vlastne jedna z vecí, v ktorých je dobrý.

Janet Jackson zbierala prasiatka. Má stovky a stovky figúrok, nakoniec ale so zbieraním prestala. Nevie vysvetliť prečo, ale údajne ju jej veľký brat Michael kedysi volal Prasiatko

Angelina Jolie neprezradila presné číslo, ale vraj nevie prestať zbierať nože a dýky. Akčná hviezda prezradila, že začala zbierať ostré predmety už v mladosti, niektoré ju stáli desiatky tisíc dolárov. Mama jej prvé kúpila, keď mala 11 rokov.

Zatiaľ čo väčšina ľudí považuje porcelánové bábiky za strašidelné, zdá sa, že Demi Moore si myslí, že sú roztomilé. Hviezda má podľa bangpremier.com rozsiahlu zbierku poistenú na ohromné ​​2 milióny dolárov, bábiky sú dokonca uložené v samostatnom dome. Jej bývalý manžel Aston Kutcher priznal, že bol z nich riadne vystrašený.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach