Europa 2 - Maxximum muziky

RENDEZJAM 2011

Graffity, Streetball, Bboiyng a do toho dj-ské sety a skreče po celý deň? A toto všetko na jedinom mieste ? Áno na Rendez Jam-e 2011 – Bakiho memoriál môžeš toto všetko a mnoho iného zažiť a vidieť na vlastné oči. Stačí, ak sa dostavíš 25.júna na ihrisko Sklabinská, ktoré sa nachádza v Bratislavskej časti Rača – Východné. Začíname 10:00 a končíme až pri západe slnka. Jediné čo budeš potrebovať bude akurát opaľovací krém.

Graffity jam sa tento rok ponesie v znamení OLDSCHOOL vs NEWSCHOOL, kde môžeš sledovať ako svoje umenie predvádzajú ostrielaní writeri z Bratislavy a okolia.

Už tretí ročník bboy battlu 3 vs 3 zo sebou tradične prinesie zaujímavé tanečné kreácie od bboys, ktorí sa pobijú o peňažné a vecné ceny. Ako bonus pribudol top rock battle 1 vs 1 o tenisky. Gradovať battles bude najdlhší v hre Osťo. Porotu si predstavíme nabudúce.

Do tanca budú počas celého dňa hrať hneď tri dj-ské esá zo stajne Gramo Rokkaz. Konkrétne notoricky známy Dj Metys, Dj Miko a Dj L-Kama.

Streetbal štartuje úderom desiatej hodiny, hrať sa bude o peňažné a vecné ceny. Ako bonus tento rok nasadzujeme medzi osem najdravejších tímov exkluzívny VIP tým, jeho zloženie ako aj ďalšie organizačné veci okolo streetbalu si napíšeme už čoskoro. Finančnú situáciu si môžeš vylepšiť aj ak budeš neprekonateľne zakončievať v slam dunku či v trojkovom hode.

Ďalej sú pripravené iné sprievodné atrakcie ako sú vodný futbal, handmade market a iné zaujímavé prekvapenia.

Dojdi na akciu jedinú svojho druhu v Bratislave a okolí. Vraciame kultúru tam kde vznikla – na ulicu. A celá táto paráda ťa nebude nič stáť, pretože vstup je ZADARMO. Sleduj stránku www.rendezjam.sk kde sa môžeš dozvedieť najnovšie info o akcii.

Harmonogram 2011:

8:30-9:45 hod. – registrácia BBal

10:00 hod. – štart streetball

10:00-12:00 hod. – registrácia BBoy

12:15 hod. – štart bboy

13:30-14:30 hod. – Slam dunk & Trojky

15:00 hod. – finále bboy

16:30 hod. – finále bbal

20:00 hod. – after Vino Veritas Dj Škrupo, Dj SaTo

10:00-18:00 hod. – vodný futbal

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach