Europa 2 - Maxximum muziky

Hudba bez bariér – najväčšia hudobná benefícia tejto jari už dnes!!!

Najväčšia hudobná benefícia tejto jari sa blíži a my sme veľmi radi, že ako hlavný mediálny partner môžeme byť súčasťou tak krásneho benefičného projektu s hlbším významom a myšlienkou „Hudba lieči.“

Hudba bez bariér

Po úspešnom vlaňajšom podujatí Klavír bez bariér, ktoré prostredníctvom klavírnych koncertov Jozefa Hollého a Márie Čírovej finančne podporilo hendikepovaných ľudí a sociálne slabé rodiny, prichádza túto jar Hudba bez bariér. Veľká hudobná benefícia sa uskutoční 14. apríla v bratislavskej InchebaExpo Aréne. Jej program bude pestrý – zložený z koncertov známych interpretov i kapiel. Účasť v programe potvrdili Celeste Buckingham, Kristína, Polemic, Gladiator i stále obľúbenejšia pesničkárka Sima Martausová, či Dara Rolins, ktorá len nedávno pribudla do programu a je jednou z hlavných hviezd večera.

„Benefičné vystúpenia sú bežnou a veľmi častou súčasťou môjho diára. Snažím sa k nim pristupovať zodpovedne – vždy si dôkladne overím, kto charitatívne podujatie organizuje a zaujímam sa, kam presne výťažok z koncertu poputuje, “ rozpráva Dara na margo svojho vzťahu k charitatívnym vystúpeniam. Rovnako ako pre Celeste Buckingham či Kristínu pôjde o Darinu prvú spoluprácu s OZ Parasport24: „Hudbu bez bariér som sa rozhodla podporiť svojím koncertom, pretože organizátor Parasport24 je presne ten typ organizátora charitatívneho podujatia, akého mám rada. To znamená, že má za sebou už roky rukolapných výsledkov a desiatky ľudí, ktorým pomohol. Preto mu ja i kolegovia, ktorí na Hudbe bez bariér vystúpia, môžu dôverovať, že ako vždy aj tentokrát pomôže hendikepovaným a sociálne slabým ľuďom a rodinám, ktoré to potrebujú,“ hovorí speváčka.

Dara Rolins ale nie je jediným tohtotýždňovým prekvapením Hudby bez bariér. Organizátorovi sa podaril aj ďalší husársky kúsok – kvôli jeho benefícii priletí do Bratislavy tiež slovenská speváčka Vanda, žijúca dlhodobo v Argentíne. Na Slovensku koncertovala naposledy pred viac ako polrokom, preto sa už veľmi teší na svojich fanúšikov a posiela im špeciálny pozdrav z argentínskeho SantaFe, kde aktuálne pripravuje svoj nový album:

https://www.youtube.com/watch?v=aQDrPkbioMc

Spoza hraníc, konkrétne z Českej republiky, pricestuje a v programe vystúpi aj ďalšia talentovaná speváčka – Katarína Landlová, ktorá upútala pozornosť v súťaži Česko Slovensko má talent 2012.

Na jar zmaže bariéry medzi zdravými a telesne hendikepovanými hudba, v lete bicykel

Cieľom podujatia je, získať čo najviac financií, spôsobom, aký nám je blízky – nečakáme len na sponzorské dary. Finančné prostriedky na dobročinné účely sa snažíme zarobiť si sami,“ vysvetľuje organizátor koncertu, zakladateľ občianskeho združeniaParasport24Miroslav Buľovský. „Sme radi, že vďaka všetkým týmto umelcom i vďaka našim partnerom, ale aj naším vlastným pričinením môžeme pomôcť rodinám a jednotlivcom sociálne či zdravotne hendikepovaným, ktorých navštívime v lete priamo v ich domovoch na našom 9. ročníku najväčšej športovo-charitatívnej akcie, s názvom Parasport24 Tour 2016,“ dodávana margo každoročného športového podujatia, ktoré toto leto zmení názov z pôvodného Cez Slovensko na bicykli, na Parasport24 Tour. Práve počas letného charitatívneho cykloturné, ktoré spája všetky slovenské televízie, bude rozdaný výťažok zo vstupného z koncertu Hudba bez bariér tým, ktorí to najviac potrebujú – hendikepovaným ľuďom, ktorých prostredníctvom podobných podujatí občianske združenie Parasport24 podporuje už dlhé roky. Cykloturné Parasport24 Tour je unikátne v tom, že hendikepovaným a sociálne slabším pomáhajú a finančné príspevky odovzdávajú spoločne so známymi osobnosťami práve hendikepovaní ľudia, ktorým už v minulosti občianske združenie Parasport24 pomohlo.

Vstupenky na podujatie Hudba bez bariér sú v predaji exkluzívne iba v sieti PREDPREDAJ.SK.

foto/ Patrik Ratajsky – tlačová konferencia Hudba bez bariér

[oldEvropaGallery src=“8244/brano-bajza-z-polemicu.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8244/celeste-buckingham-na-tlacovej-konferencii.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8244/hudba_bez_barier_a5.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8244/hudobne-hviezdy-koncertu-hudba-bez-barier.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8244/sima-martausova-na-tlacovej-konferencii.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach