Europa 2 - Maxximum muziky

Zuzana Badurová je novou víťazkou súťaže Nevesta roka 2015!

Finalistky sa predviedli v modeloch módneho internetového obchodu, porozprávali príbeh, ako ich ich terajší manžel požiadal o ruku (čo bola jedna z kľúčových disciplín) a nakoniec predviedli módnu prehliadku vo svadobných šatách. Pogramom sprevádzal známy moderátor z rádia Europa 2 – Ivan Binďo Bindas. V sprievodnom programe súťaže vystúpila známa šanzónová speváčka Janais. Rolu ambasádorky tejto súťaže prijala Petra Lenártová a Andrea Rybanská – víťazka titulu TIP Nevesta roka 2014.

Titul Nevesta roka 2015 získala bratislavčanka Zuzana Badurová, ktorá zaujala porotu najmä svojou prirodzenosťou a šarmom.

Titul TIP Nevesta roka získala Erika Hlavnová z Turian, ktorá počas roka nazbierala najvyšší počet like na portáli womanman.sk

Porota si tiež vybrala aj svoju Sympatia Nevestu roka 2015, ktorou sa stala finalistka Lenka Šlepecká.

Svoju nevestu si okrem odbornej poroty vyberal aj hlavný partner súťaže firma Fomei. Dekorovali NajFotogenickejšiu Nevestu roka 2015, ktorou sa stala finalistka Zuzana Spodniaková.

Víťazky si odniesli domov množstvo zaujimavých cien, ako víkendový pobyt VIP členstvo v sieťach fitnescentier, spotrebiče do domácnosti, darčekové poukážky a ročné predplatné časopisu WomanMan magazine.

Ani zvyšné finalistky neobišli naprázdno, taktiež si odniesli darčekové balíčky od všetkých partnerov.

Víťazky za rok 2015 už poznáme, a teraz majú šancu všetky nevesty, ktoré povedia svoje „áno“ v roku 2016. Ak aj vy chcete byť Nevestou roka 2016, stačí sa prihlásiť cez portál http://www.womanman.sk/registracia-nevesta-roka/.

[oldEvropaGallery src=“8166/2_zuzana-badurova_nevesta-roka.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8166/_ago5764.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8166/moderator-ivan-bindo-bindas-z-radia-europa-2.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach