Europa 2 - Maxximum muziky

Kim Cattrall potešila fanúšikov: Opäť stvárni sexuchtivú Samanthu

Sex v meste je obľúbený seriál, ktorý si zamilovali mnohí po celom svete. O jeho popularite nie je ani potrebné diskutovať. Najprv vzniklo 6 sérií a následne aj dva filmy. Vo všetkých snímkach sa dej točil okolo štvorice priateliek Carrie, Charlotty, Samanthy a Mirandy a ich strastí, radostí a veľa sexu. Najviac sexuchtivá z nich však bola Samantha, ktorú stvárnila Kim Cattrall.

V roku 2021 vzniklo ďalšie pokračovanie obľúbeného seriálu, ktoré nesie názov And Just Like That… V seriáli však z pôvodných 4 hlavných hrdiniek figurujú len 3. Kim mala dlhotrvajúce potýčky so svojou hereckou kolegyňou Sarah Jessicou Parker, ktorá stvárňuje ikonickú Carrie. Seriálová Samantha odmietla účinkovanie v pokračovaní, preto všetkých šokovalo, že v pripravovanej sérii bude opäť figurovať!

Konflikty hodila za hlavu, ale s kolegyňami sa nestretla

V rozhovore s thetimesuk.co.uk prezradila, že aj napriek napätiu, ktoré medzi ňou a kolegyňou panovalo, si rolu úspešnej Samanthy opäť po rokoch zopakuje. „Hodila som to za hlavu. V tomto bode môjho života už nechcem byť pri nakrúcaní nešťastná,“ priznala.

Nepôjde však o úplný comeback. Portál variety.com uvádza, že Kim sa objaví len v jednej scéne, ktorú mala natočiť ešte v marci tohto roka. Aj napriek tomu, že ako ona sama tvrdí, spor hodila za hlavu, počas natáčania sa vôbec nemala stretnúť s ostatnými kolegyňami, uvádza spomínaný portál.

And Just Like That odpremiéruje už o pár dní, a to konkrétne 22. júna. Vonku je už aj oficiálny trailer, tak ak si ho ešte nevidel, teraz je ten správny čas!

https://www.youtube.com/watch?v=iHh1SkiptEk

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach