Europa 2 - Maxximum muziky

Red Bull Hviezdoslavov Brooklyn. Rap z ulice do knižnice!

Red Bull Hviezdoslavov Brooklyn spúšťa ďalší ročník! Mladí distingvovaní ľudia sa stretnú v battloch a recitáciou rapových textov si navzájom dourážajú matky. Majky sa budú triasť. Punchliny sa budú sekať. Moderní básnici budú súťažiť v štyroch kolách. Lokálne majstrovstvá sa odohrajú 4.11. v Bratislave, 10.11. v Banskej Bystrici a 11.11. v Košiciach. Nakoniec sa víťazi lokálnych kôl stretnú v monštróznom česko-slovenskom finále 2.12. opäť v Bratislave.

V minulých ročníkoch výkony rapitátorov hodnotili velikáni ako otec Vec či trendsetter Yaksha. Tento rok to budú nemenej silné mená – Strapo a Supa (Moja Reč). Do súbojov sa pustí vždy 16 súťažiacich, no len jeden môže triumfovať!

Prihlás sa už dnes, kapacita je limitovaná!

O Hviezdoslavovom Brooklyne budeš počuť aj z nášho éteru. Počúvaj pozorne, dozvieš sa viac info o projekte. Akciami ťa bude sprevádzať náš moderátor – multifunkčný čávo a imitátor Dušan „Šorty“ Berky.

Viac o projekte na www.redbull.sk/brooklyn

[oldEvropaGallery src=“7718/15_rb_mchv-brooklyn_patrik-klema.jpg“] [oldEvropaGallery src=“7718/6_rb_mchv-brooklyn_luk-neasi.jpg“] [oldEvropaGallery src=“7718/8_rb_mchv-brooklyn_luk-neasi.jpg“] [oldEvropaGallery src=“7718/img_0966.jpg“] [oldEvropaGallery src=“7718/img_1156.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach