Europa 2 - Maxximum muziky

Girls power party

Line up:

Niki Belucci /HU/, E-lite /CZ/, IceEra /SK/, Eruvie /SK/, MissHell /SK/

Táto noc bude v rukách žien a my chlapi sa môžeme samozrejme pozerať.
Rozhodli sme sa zostaviť čisto ženský line-up a tak na dvoch stageoch prinášame Girls power párty a spolu až 5 nielen krásnych DJane“s.
Vstupná hala nákupného centra Arena dostane opať poriadny náklad tanečnej hudby. Znovu vyskúšame prácu reštaurátorov tohto objektu a naložíme skutočne masívny zvuk a svetelnú show, ktorú poznáte z veľkých akcií.
Hlavnou hviezdou večera bude maďarská DJ-ka Niki Belucci, ktorá je stelesnením krásy, šarmu, erotiky, slobody a skutočnej sex energie.
Niki samozrejme nie je len ozdoba na pódiu, ale s tancujúcim davom vie vždy poriadne zatočiť a priniesť zábavu do každého klubu.
Jej hosťovania po celom svete vrátane párty ostrova Ibiza to len potvrdzujú.
Druhá hosťujúca je označovaná ako jednotka medzi house DJ-kami v Českej republike. Pôvabná E-lite z Prahy zaručuje vždy energetické sety, plné house music ktorá zaručene pobaví. Náš hlavný Arena stage doplní ešte tretia domáca vychádzajúca hviezdička IceEra z Komárna. Jej počet hraní stúpa spolu so skúsenosťami a tak aj jej vystúpenie sľubuje príjemnú vlnu tanečnej hudby.

Presúvame sa do podzemia, undergroundu, kde rozbalíme Manhattan club stage plne v réžií dvoch ďalších slečien.
Prvou bude popradčanka Eruvie, ktorá má už dlhoročné skúsenosti za mixpultom. To potvrdzujú jej hosťovania po kluboch a festivalech po celom Slovensku a Česku. Jej sety znely aj na svetových net rádiach a samozrejme zahosťovala aj v domácich radio shows. Jej sound sa pohybuje na hranici techhouse až house music vždy vo veĺmi energetickom podaní.
Druhá hviezda zažiarila toto leto na festivale BeeFree a pravidelne sa predstavuje v bratislavskom klube Radosť. Je síce absolútny nováčik, ale jej sound poteší každého návštěvníka a fanúšika techhouse až techno music.
Ako napovedá jej DJ-ské meno MissHell – bude to pekelná jazda!

Sľubujeme skutočne masívny sound a svetovú svetelnú show. Samozrejmosťou je servis ako šatňa, slušná SBS, skvelí barmani, ktorí vám budú nalievať neslušne veľa. Arena vám ponúka aj bezproblémové parkovanie

Nezabudnite sa usmievať, skvelé párty video vám po akcii prinesie SH Design!

[oldEvropaGallery src=“6377/1498852_663953616960756_775414165_o.jpg“] [oldEvropaGallery src=“6377/girls.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach