Europa 2 - Maxximum muziky

Hľadáš JOB? My ho pre Teba máme!

iKariéra Dni Príležitostí je prestížny veľtrh pracovných príležitostí organizovaný študentskou organizáciou IAESTE Slovakia a určený pre študentov a absolventov technických odborov. Uchádzačom o zamestnanie ponúka možnosť stretnúť pod jednou strechou zástupcov firiem so širokým zameraním a celou škálou atraktívnych voľných pracovných pozícií.

Chceš job šitý na mieru? Zúčastni sa!

Počas celého dňa máš možnosť stretnúť sa so zamestnancami popredných spoločností, zistiť o akých ľudí majú vystavujúce firmy záujem, aké zručnosti vyžadujú, aká bude tvoja potenciálna náplň práce a mnoho ďalších informácií. Dôležitým krokom pri hľadaní zamestnania je priniesť si so sebou životopis, najlepšie v slovenskom i anglickom jazyku, zistiť ktorá firma je tá pravá a životopis im odovzdať.

Patríš k mladším študentom?

Ešte stále nie si rozhodnutý, kde a v akej oblasti chceš pracovať? Zúčastni sa prezentácií spoločností, ktoré sú pre Teba prichystané v priebehu celého dňa a dozvieš sa viac o ich činnosti, štruktúre, produktoch, technológiách, ktoré používajú či zamestnaneckých výhodách. Účasťou na jednotlivých prednáškach budeš navyše na konci veľtrhu zaradený do žrebovania o vecné ceny.

Koho na veľtrhu stretneš?

Okrem skvelých ľudí, ktorí sa budú starať o pohodový priebeh veľtrhu, budeš mať možnosť stretnúť zástupcov spoločností pôsobiacich v oblastiach ako sú informačné technológie, energetika, elektrotechnika, telekomunikácie, automobilový priemysel či finančníctvo. Zoznam registrovaných spoločností nájdeš na stránke http://dniprilezitosti.sk/veltrh/bratislava.

Kedy a kam máš prísť?

Veľtrh iKariéra Dni Príležitostí je pre Teba pripravený 5. novembra na pôde Fakulty elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave. Tak neváhaj a zúčastni sa!

Vidíme sa na veľtrhu!

IAESTE Slovakia

[oldEvropaGallery src=“6264/dp_ba-1.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach