Europa 2 - Maxximum muziky

SOLID OPEN AIR 2013

Sobotu 31. Augusta sa až na 3 pódiách predstaví extra kvalitný lineup v štýloch Drum&bass, House, Hip Hop, Breakbeat či Elekro. Na Hornú Nitru opäť zavítajú top zahraniční aj domáci headlineri, ktorí budú zárukou tej pravej rozlúčky s tohtoročným extra party letom…

Prvé [[[Trident pódium bude venované štýlu drum and bass. Ako hlavná hviezda tu vystúpi holandské zoskupenie Black Sun Empire, ktorého extra tanečný set bude určite zárukou top party. Ďalej sa za gramofóny postaví jeden z najručnejších českých djov Philip TBC, spájajúci vo svojich vystúpeniach viacero štýlov, ktoré navyše naživo mixuje a sampluje na rôzných „mašinkách“ a tak dodáva svojim setom nezameniteľnú atmosféru. Program tohto stageu doplní domáca špička v podaní djov a Mcs ako Cenco & Dykman, Kato, Kukurica, Ero Drummer, Gesi či MC Tweety Twizta….

Ďalší stage pod záštitou Europy 2 bude spájať hip hop s kvalitným tanečným houseom. Formácia BOYBAND pod ktorou sa skrýva Slovensko-česká dvojica Boy Wonder & Idea predvedie svoju nepakovateľnú hip hop show. Zverina & Shomi s doprovodom dja Jazzyho určite taktiež donútia nepretržite kývať celé publikum rukami nad hlavou. Členovia týchto dvoch partičiek navyše chystajú veľké prekvapenie v podobe exkluzívnej premiéry ich nového spoločného singlu.
O extra tanečnejšú časť program tohto podia sa postarajú top dji overenej značky Le Grande House – Charlie Clubber a djane Tamira. Svojimi setmi rozvibrujú letisko v rytme techhouseo aj Andre Tribale, Johny Le a taktiež Beaty či Dj Wychytawacs spolu s live saxofónom.
Tretí party stan rozozvučí breakbeat a Elektro v podaní najúspešnejšieho Slovenského producenta Macha, Djane Tez Delay, či domáceho breakbeat/chill Naada Sound systému…

Okrem hudobného program sú pripravené aj doprovodné aktivity a bonusy ako Futbálková Rosengard zóna, Čajovňa a podobne…
Brány festivalu SOLID OPEN AIR sa otvárajú už o 17:00 a party sa končí až o 05:00 ráno…

Predpredaj vstupeniek už beží v sieti Ticketportal a na predajných miestach TU (bez servisného poplatku). Základná cena vstupenky je 5,90€. Špeciálnu limitovanú sériu prvých 200 kusov „double vstupeniek“ 1+1 zakúpite za akciovú cenu 9,90€.

Súťažiť o lístky môžete tu

[oldEvropaGallery src=“6100/solid.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach