Europa 2 - Maxximum muziky

Prvé tohtoročné Nájdite sa! už 6. apríla

Opäť sa môžeme tešiť na útulky, ktoré aj so svojimi chlpáčmi prídu z celého Slovenska – zo Serede, Žiaru nad Hronom či Piešťan. „Veríme, že si opäť čo najviac zvieratiek nájde nových milujúcich majiteľov a do mnohých domácností pribudne nový člen rodiny. Vďaka akcii Nájdite sa je aj u nás doma o jedného viac. Od septembra je členom našej domácnosti psík Marty, s ktorým sme sa našli práve v Horskom parku,“ povedala starostka Starého Mesta Táňa Rosová. Okrem zvieracej zoznamky sa môžete tešiť aj na známe tváre, ktoré akciu podporujú, živú hudbu a bohatý sprievodný program. Ambasádorkou projektu je Kristína Farkašová.

Posledná akcia sa uskutočnila 16. septembra 2012 a až 19 zvieratiek si domov odniesli noví majitelia. Rekordy padol v júni v roku 2012, kedy si nový domov našlo až 21 psíkov a tri mačky! Spolu sa vďaka akcii Nájdite sa!…so zvieratkom z útulku našlo až takmer 100 zvieratiek s ľuďmi s dobrým srdcom.

Nájdite sa! sa koná od marca v roku 2011. V bratislavskom Starom Meste dávame odvtedy trikrát ročne priestor útulkom a občianskym združeniam, aby sa odprezentovali a aby doniesli zvieratká na adopciu. Akcia vznikla preto, aby pomáhala tým, ktorí si nemôžu sami pomôcť – opusteným zvieratám. Cieľom je nájsť domov psíkom a mačkám, ktoré sa útulkom nedarí umiestniť alebo si ich ešte nikto nevšimol. Vieme, že pomoc nie je ťažká. Naša skúsenosť je taká, že človek si skôr zvieratko adoptuje, keď sa s ním osobne zoznámi. Nápad na akciu skrsol v hlave starostky Starého Mesta Táne Rosovej.

Partnermi akcie sú Europa2, Nadácia TV JOJ, Royal Canin, Nadácia Horský park, aukčná spoločnosť SOGA a Goody Foody, vďaka ktorým si budú môcť návštevníci pochutnať na bezmäsitých pocháťkach.

[oldEvropaGallery src=“5506/plagat_najdite_sa_april_2013.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach