Europa 2 - Maxximum muziky

20 rokov s IAESTE Slovakia

Hodnoty, ktoré sa nemenia!

V posledných rokoch sa rozrástol počet veľtrhov s pracovnými príležitosťami o markantné množstvo. Len máloktorý sa však môže pochváliť dlhoročnou tradíciou a žiaden si nebudoval meno a značku dlhšie ako ten náš. Pred dvadsiatimi rokmi IAESTE Slovakia začalo s veľtrhom na úrovni prežitia. Vidine zisku novodobých veľtrhov predchádzala túžba pomôcť rovesníkom a tak sa zaslúžiť o zmenu. Vtedy sa začali budovať hodnoty a skúsenosti, ktoré pretrvávajú do dnes.

Bližšie, kvalitnejšie…

IAESTE Slovakia už 20 rokov venuje svoju pozornosť študentom a čerstvým absolventom. Prináša im tých najkvalitnejších zamestnávateľov priamo na univerzitnú pôdu a dokazuje im, že bez ohľadu na to, či vo svete panuje expanzia, alebo kríza, o ich služby je stále záujem.

Myšlienkou veľtrhu od samého začiatku bolo, aby sme študentom priblížili styk so spoločnosťami. Preto sa veľtrhy organizujú tradične priamo v priestoroch univerzít, aby už kontakt s firmou nebol otázka času, ale ochoty. Neoficiálna forma prezentácií a voľných diskusií pri stánkoch jednotlivých spoločností odbúravajú faktor strachu zo zlyhania, alebo prípadnej neinformovanosti o danej spoločnosti. Veľtrh je otvorený pre všetkých študentov a absolventov vysokých škôl, bez poplatkov a nutnosti cestovať za touto príležitosťou.

Bližšie nepríde nikto.

Popri fyzickom veľtrhu iKariéra Dni Príležitostí sme pripravili aj online verziu pod názvom Online Dni Príležitostí, ktorá sa uskutoční 5. – 28. marca 2013, prostredníctvom stránky www.dniprilezitosti.sk súbežne s fyzickými platformami.

„iKariéra Dni Príležitostí sa zameriavajú na nadviazanie kontaktu študentov a absolventov univerzít so spoločnosťami, ktoré im vedia ponúknuť kvalifikovanú pracovnú pozíciu alebo stáž v študovanom odbore. Študenti už vedia, že na našich veľtrhoch nájdu skúsených zamestnancov, odborníkov z rôznych oblastí, ktorí im radi poradia v ďalšom smerovaní štúdia či kariéry. Podobnú pridanú hodnotu by sme radi preniesli aj do Online Dni Príležitostí a poskytli tak o pracovných pozíciách viac informácií, ako je možné nájsť napríklad na pracovných portáloch.“, priblížil nám ciele veľtrhu Martin Valko, viceprezident Národného centra IAESTE Slovakia.

20 rokov stále pre Vás!

Za posledných 20 rokov sa v našom portfóliu modifikovali a následne vznikali nové projekty s cieľom držať krok s dobou. Stále sa však snažíme dbať na dostupnosť a kvalitu nie len pre študentov, ale aj zúčastnené spoločnosti. Radi o tom presvedčíme každého už 5.3. v Trenčíne, 12.-13.3. v Žiline, 19.-20.3. v Košiciach a 26.3. v Bratislave.

Samozrejme všetky podrobné informácie a virtuálnu verziu veľtrhu nájdete na stránke www.dniprilezitosti.sk
dniprilezitosti.onxpo.com

[oldEvropaGallery src=“5450/ikariera.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach