Europa 2 - Maxximum muziky

UKF TUBFLEX Fri 22 Feb 2013 Bratislava

Na doskách Ateliéru Babylon vystúpi so svojím LIVE performance charizmatická speváčka s jedinečným hlasom Ayah Marar. Do Bratislavy pricestuje aj so svojím DJom a MC, s ktorými valcujú svetové kluby a eventy. Ayah spolupracuje s producentmi ako Camo & Krooked, Metrik, Cutline, Bungle, P Money či Apex a tracky Mind Controller, Unstoppable, Cross The Line, Follow You či The Raver si našli miesto na UKF Youtube Channel kde dosahujú tisíce vypočutí. Jej premiéru na Slovensku a polnočnú show si nenechajte újsť.

Najznámejší poľský producent žijúci v UK a samozvaný autor štýlu ultrafunk Xilent je skvelý dj aj showman, dancefloor zásobuje neuveriteľnou energiou, masívnymi beatmi, bassmi a krásnymi melódiami s vokálmi.

Masívnu drum & bass show tentokrát pripravia skvelí rakúski producenti Fourward v b2b sete s Disasztom, hlavou Mainframe recordings a najúspešnejších viedenských dnb-dubstep akcií Mainframe Nights. Tvrdé a temné beaty sú doménou producenta menom Brainpain, ktorý už v Subclube predviedol akú skvelú show je schopný pripraviť.

Line up hlavného stage uzatvára jeden z najúspešnejších slovenských djov a vizionárov tanečnej hudby na Slovensku, ktorého každý pozná pod menom DJ Junior aka Džunyja fna. Známy hip-hopovým producent sa čoraz viac zaoberá trapom a týmto čerstvým soundom otvorí akciu Komander Ground. Na druhom stage zahrajú aj Macho, Rauo, Simon Ekhan či Streetroll.

h2Pod_0U9L4

[oldEvropaGallery src=“5280/flyre_a6.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach