Europa 2 - Maxximum muziky

Party Hospitality opäť zavíta na Slovensko!

Hospitality je dvorná party populárneho drum&bass vydavateľstva Hospital Records, ktorá počas svojej existencie precestovala už takmer všetky kontinenty a stala sa tak bezpochyby fenoménom na svetovej tanečnej scéne.

Už druhá zastávka tejto akcie na Slovensku sa odohrá v priestoroch Bratislavskej Refinery gallery sobotu 2. Marca 2013. Hostiť bude samozrejme opäť tie najväčšie hviezdy už menovaného vydavateľstva s „H“čkom v logu. Ako headliner sa tu predstaví rakúska dvojica, ktorá sa stáva u našich južných susedov jednoznačne najsilnejším elektronickým exportným artiklom Camo & Krooked. Ďalej to bude samotný majiteľ Hospital records London Elektricity či skvelí anglickí producenti Danny Byrd a Metrik. Domácu scénu bude reprezentovať ten napovlanejší B-Complex, ktorého najväčší hit Beautiful Lies vydal práve slávny Hospital records. Celé toto jedinečné podujatie bude navyše hostiť britský Dynamite MC, ktorý patrí k najrešpektovanejším vokalistom d&b scény.

Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal.sk. K dispozícii sú okrem obyčajných vstupeniek aj VIP, ktoré prinášajú viacero výhod, ako extra VIP zónu, lacnejšie ceny na bare, či autogramiádu headlinerov.

Viac info o party nájdete na www.letitroll.sk

https://www.facebook.com/events/335232366590750/

TOSxrlSbUXE

Oficiálne aftermovie z Hospitality 2012 v Trenčíne:

d5PBSVOrKNM

[oldEvropaGallery src=“5258/6217109034_2eb825fa1b.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5258/br-4.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5258/camo_a_krooked.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5258/londonelektricity.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach