Europa 2 - Maxximum muziky

LET IT ROLL Winter 2013

kh8IaUbhRek

 

Hlavný stage bude celý v znamení renomovaného dnb vydavateľstva RAM records a vystúpia tu jeho najväčsie hviezdy. Absolútnym headlinerom je dj a producent SUB FOCUS, ktorého skladby Rock It, Timewarp, či Out Of the blue sú jednoznačne svetovými mega hitmi a posúvajú popularitu tohto štýlu ďaleko za jeho hranice. Počas jeho setu ho bude doprevádzať jeho dvorný Mc ID. Ďalším hvieznými vystupujúcimi bude už legendárna anglicko-nórska dvojica Calyx & Teebee, ktorej posledný album All or Nothing aj s titulnou skladbou Elevate this sound bol ohodnoteny ako najlepší dnb počin za rok 2012. Túto zostavu Ram records doplní mladý talentovaný londýnčan Culture Shock.

Druhý floor prinesie po prvý krát na slovensko holandskú party značku Blackout, ktorej tvorcami je trojica Black Sun Empire. Tí si ako hostí na tento večer pozvali nemecké dou producentov s nezameniteľným zvukom Phace & Misanthrop a experimentátora z Manchesteru menom Dub Phizix.

Na Let It Roll vystúpi okrem menovaných headlinerov aj početný zoznam kvalitných djs z Poľska, Čiech a samozrejme aj reprezentantov domácej scény.

Na návštevníkov čakájú na oboch pódiách extra kvalitné sound systémy a výkonna svetelno-Laserováshow doplnená o plnofarebné led projekcie v celkovej rozlohe takmer 40m2!

Let It Roll winter 2013 sa bezpochyby dá označiť za party tejto zimy, na ktorej by žiaden fanúšik kvalitnej elektroniky nemal chýbať.

[oldEvropaGallery src=“5146/lir-sk-winter2013-lineup4.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach