Europa 2 - Maxximum muziky

Kastingy súťaže MISS SLOVENSKO 2013 začínajú už o týždeň

V porote budú spolu s riaditeľkou súťaže Magdalénou Šebestovou aj aktuálna Miss Slovensko Kristína Krajčírová, tohtoročný oficiálny fotograf projektu, ale i známy módny návrhár Lukáš Kimlička, riaditeľ Oklamčák Production Jozef Oklamčák, dvorný choreograf súťaže Peter Varady a zástupca modelingovej agentúry Exit Model Management. „Tento rok sa dievčatá mohli prihlasovať aj prostredníctvom online formuláru. A bola som skutočne milo prekvapená, aký bol záujem. Verím ale, že krásne dievčatá prídu aj na kastingy, ktoré majú osobnejší charakter,“ hovorí Magdaléna Šebestová.

Základné kritéria účasti na výberových kolách sú rovnaké ako v predchádzajúcich rokoch. Dievčatá musia byť slobodné, bezdetné, mať slovenskú štátnu príslušnosť, výšku nad 170 cm a byť vo veku od 18 do 24 rokov. Na kasting si musia priniesť plavky, lodičky a vlastné fotografie.

Zo všetkých kastingov vzíde ešte koncom januára na neverejnom bratislavskom semifinále dvanásť finalistiek. Tie neskôr absolvujú predfinálovú prípravu a 14. apríla sa v Bratislave uskutoční galavečer, na ktorom sa verejnosť dozvie meno novej Miss Slovensko. Exkluzívny večer spojený s jedinečnou módnou prehliadkou odvysiela v priamom prenose TV JOJ. Víťazku čaká postup na svetovú súťaž Miss World, ročná honorovaná zmluva, nový osobný automobil, exkluzívna dovolenka od CK Hydrotour a ďalšie zaujímavé ceny.

Organizátormi súťaže Miss Slovensko 2013 sú Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ.

Termíny kastingov:

14.1.2013 – Košice – Hotel Yasmin

15.1.2013 – Banská Bystrica – Hotel Lux

16.1.2013 – Žilina – Boutique hotel Dubná Skala

17.1.2013 – Bratislava – Double Tree by Hilton

V každom meste budú kastingy od 14.00 do 17.00 h

Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, TV JOJ
Hlavní reklamní partneri: cestovná kancelária Hydrotour, AquaCity Poprad, hotel Double Tree by Hilton Bratislava, GOSH Cosmetics, EMEL Bratislava, drevené kúpacie kade Saibot

Reklamní partneri: prírodná minerálna voda Jana, Wellness Life, InetPro
Mediálni partneri: Nový Čas, Eva, čas.sk, Rádio Europa 2, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, Pay-Per-Vision Media, Willmark

[oldEvropaGallery src=“5093/vizual.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach