Europa 2 - Maxximum muziky

MAD autopoťahy Power fest – Slovakia ring 2012

Slovenská šprintérska asociácia pozýva priaznivcov motoršportu a tuningu na 4. kolo slovenského šprintérskeho šampionátu áut a motocyklov 2012. Vo štvrtok, dňa 5.júla počas štátneho sviatku sa v cieľovej rovinke okruhu koná pretek pod názvom MAD autopoťahy Power fest, ktorý vlani na tomto dejisku debutoval s obrovským úspechom pri účasti 162 registrovaných posádok a 3-tisícovej diváckej kulise. Majstrovský pretek s medzinárodnou účasťou sa vypisuje v triedach Autá Profi, Autá Street a Motocykle. Na svoje si prídu teda nie len profesionáli na brutálnych špeciáloch ale i nadšenci na bežných autách s miernymi úpravami.

Organizátor pripravil samozrejme okrem samotného preteku v šprintoch na 1/4 míle aj množstvo sprievodných podujatí, atrakcií. Na dráhe budú diváci vidieť Streetfighter show v podaní českých profesionálov a aj „vojnu dragstrov“ – exhibičné jazdy špeciálov s výkonmi nad 1000 koní.

Celodenný pretek doplní v padocku ringu tuningový zraz zaradený do slovenského šampionátu Tuning battle 2012 a tiež profesionálne meranie decibelov audio sústav dB Drag&Bass race. Na svoje si prídu aj priaznivci značky Alfa Romeo, tých totiž čaká oficiálny zraz klubu majiteľov týchto áut s bezplatným vstupom, vyhradeným parkoviskom, súťažou krásy, Alfa shopom a možnosťou exhibičných jázd.

Môžete sa teda tešiť na stovky upravených áut, pekné baby, superrýchle motorky, neuveriteľné auto hifi zástavby, tuningový jarmok, kvalitné občerstvenie, klubové zrazy a exkluzívne autá.

[oldEvropaGallery src=“4346/a4_sring.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach