Europa 2 - Maxximum muziky

LET IT ROLL

Na tento rok organizátori najväčšieho drum and bass festivalu Let It Roll pripravili zvýšenie počtu hudobných pódií a zároveň výrazné rozšírenie samotnej hudobnej dramaturgie. V areáli rekreačného strediska Duchonka 22.-23. júna vyrastie špeciálny tretí stage, ktorý bude zaujímavým hlavne svojou filozofiou a taktiež možnosťou ktorú ponúka…

Tretie pódium bude niesť podtitul „charity“ a posunie toto tanečné podujatie do novej hlbšej roviny. V rámci stageu bude totiž počas celého festivalu prebiehať v spolupráci s neziskovou organizáciou Chance 4 Children verejná zbierka, ktorá bude kompletne venovaná na humanitárnu pomoc detským domovom v Trenčianskom samosprávnom kraji.

Okrem tohto solidárneho momentu prinesie Europa2 Charity stage* aj ďalší bonus. Dá možnosť na zviditeľnenie sa novým djským tváram na domácej scéne, z ktorých väčšina dostane šancu po prvý krát vystúpiť pred početným publikom na podujatí daných rozmerov.

Celkovo bude vybratých vyše 20 djov v pestrej hudobnej dramaturgii viacerých elektronických štýlov ako breakbeat, dubstep, reggae, jungle, house či samotný drum and bass. Šancu tak dostane naozaj široké spektrum mladých umelcov.

„Veľmi nás teší, že sa takto podarí spojiť nezištnú pomoc tým najzraniteľnejším – deťom s pomocou pre začínajúcich mladých umelcov – djom. Pripravili sme tak úplne novú súčasť nášho festivalu so skutočne peknou myšlienkou, ktorá sa dúfame stane pevnou tradíciou“ dodáva Jozef Šiarik – pr manager festivalu Let It Roll Slovakia.

Hlavnými partnermi tohto jedinečného pódia je rádio Europa2 a nezisková organizácia Chance 4 Children, o ktorej aktivitách sa dozviete viac na www.chance4children.sk.

LET IT ROLL open air Slovakia 2012

22.-23. 6. 2012 * Duchonka, Veľká pláž

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal: http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=16628

[oldEvropaGallery src=“4200/lir-europa2.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach