Europa 2 - Maxximum muziky

Pamätáš si na mikrofón, ktorý hodila Cardi B do publika? Teraz sa draží za viac ako 80 000 eur!

Určite si zachytil nedávne udalosti z koncertu raperky Cardi B v Las Vegas, kedy na ňu fanúšička z publika hodila drink. Raperka sa rozhodla úder vrátiť a hodila po nej naspäť svoj mikrofón! Práve ten sa teraz draží na eBay a zatiaľ najvyššia ponúknutá cena sa blíži k neuveriteľným 90 000 dolárom, čo je v prepočte viac ako 80 000 eur, informuje web billboard.com.

Momentálne má mikrofón Scotta Fishera, ktorý vlastní audio produkčnú spoločnosť The Wave. Dražiť sa začínalo na 500 dolároch a doposiaľ najväčšia ponuka bola 85 000 dolárov. Aukcia sa ukončí pred obedom 8. augusta a peniaze poputujú do Wounded Warrior Project a na neziskovku Friendship Circle Las Vegas.

Zasiahnutá fanúšička vyplnila policajnú správu

Podľa všetkého je však Cardi B subjektom policajnej správy od fanúšičky, po ktorej mala raperka hodiť mikrofón. Uviedla v nej, že bola „zasiahnutá predmetom, ktorý bol hodený z pódia“. Po prijatí správy polícia v Las Vegas nepotvrdila, že sa jedná o Cardi B, no adresa incidentu bola rovnaká, ako adresa koncertu. Podľa pondelňajšieho policajného vyhlásenia zatiaľ nedošlo k žiadnemu zatknutiu ani obvineniu, neboli poskytnuté ani ďalšie detaily, píše spomínaný web.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach