Europa 2 - Maxximum muziky

DANCE FEST 2012

Dance Fest 2012 je celoslovenská tanečná súťaž, v ktorej bude 12 najlepších skupín bojovať o 7000 € v dvoch vekových kategóriách. Organizátorom Dance Fest 2012 je Kalypso agency SK, s.r.o. a ide o pokračovanie už známej Dance show. Tento rok sme upravili pravidlá, zatraktívnili ceny, pričom organizačne sa na celej akcii podieľa aj úspešný producent a choreograf Miňo Kereš. Cieľom podujatia je podporiť tanečné umenie a vytvoriť priestor pre zviditeľnenie dobrých tanečníkov.

Kto sa môže zapojiť?

Prihlásiť sa môžu všetky tanečné skupiny, ktoré spĺňajú podmienky týkajúce sa veku a zaradenia do jednej z uvedených kategórií, pričom počet členov musí byť minimálne 4 a maximálne 15 tanečníkov. Hlavnou prioritou skupín by malo byť zaujať po všetkých stránkach. Porota nebude preferovať žiadny tanečný štýl a zameria sa na tanec a výkon ako taký.

Priebeh súťaže

Na DANCE FEST 2012 postúpi priamo zo súťaže moderného a módneho tanca TOP DANCING 2012 najlepšia skupina v kategórii JUNIORI a najlepšia skupina v kategórii MLÁDEŽ.

Ostatné tanečné skupiny budú vybraté na základe 3- 5 minútového tanečného videa, ktoré spolu s prihláškou pošlú prostredníctvom stránky www.dancefest.sk.

Uzávierka tanečných videí je 5. júla 2012. Následne odborná porota vyberie 20 skupín v kategórii JUNIORI a 30 skupín v kategórii MLÁDEŽ, ktorých tanečné videá budú zverejnené naraz v druhej polovici júla na www.dancefest.sk.

Do finále postúpi z každej kategórie tanečná skupina, ktorá získa najväčší počet hlasov. Hlasovať sa bude môcť do 10. septembra 2012 priamo na stránke a prostredníctvom facebooku.

Zvyšné 3 postupujúce skupiny v kategórii JUNIORI a 5 postupujúcich skupín v kategórii MLÁDEŽ určí porota.

Finále prebehne 13. októbra v Dome odborov (Istropolis) Bratislava.

[oldEvropaGallery src=“4123/banner-534×338-dancefest-2012.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach