Europa 2 - Maxximum muziky

Modelka Bella Hadid išla s pravdou von: Toto jej spravila zákerná choroba

26-ročná modelka Bella Hadid prehovorila o pretrvávajúcich zdravotných problémoch. Mnohí ani netušili, čím všetkým si musí už dlhodobo prechádzať. Teraz však išla s pravdou von a svetu povedala, že už niekoľko rokov trpí lymskou boreliózou.

„Lymská borelióza je bakteriálna infekcia, ktorá sa na človeka prenáša uhryznutím kliešťa. Príznaky bývajú zo začiatku mierne,“ píše sa na portáli vasalekaren.sk. Ak však čakáte s návštevou lekára, problémy môžu byť vážne. Lymská borelióza sa vyznačuje pretrvávajúcimi problémami, akými môžu byť kožné vyrážky, poškodenie kĺbov či poruchy nervového systému, píše ďalej spomínaný portál. A práve týmito problémami si prechádza aj mladá kráska.

Prešla si peklom

Na svojom Instagrame zverejnila lekárske správy ako aj fotografie z liečby. Tie vyvolali u fanúšikov množstvo otáznikov a niektorí sa, dokonca, aj preľakli. Práve kvôli tejto diagnóze sa nezúčastnila mnohých svetových eventov, ako napríklad Met Gala, či filmového festivalu v Cannes. Bella však v príspevku odkazuje, že je v poriadku a bude späť, keď sa bude cítiť 100 % fresh.

O chorobe informovala na svojom profile aj jej sestra Gigi, ktorá fanúšikov informovala o tom, že Bella práve dokončila dlhú a intenzívnu liečbu lymskej boreliózy. „Som na ňu veľmi hrdá a teším sa na moment, keď bude späť na mólach. Bude to však až vtedy, keď sa na to bude cítiť pripravená,“ dodala Gigi.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach