Europa 2 - Maxximum muziky

Vyhraj vstupenky na OMV MaxxMotion Veľkú cenu SR na SLOVAKIA RINGU

Ak si fanúšikom motošportu, rýchlosti, silných áut a vône benzínu, čítaj ďalej! Štyria z vás totiž môžu cez víkend vyhrať po 2 vstupenky na najtradičnejšie okruhové preteky na SLOVAKIA RINGU – OMV MaxxMotion Veľká cena Slovenskej republiky. Stačí počúvať naše víkendové vysielanie a zapojiť sa do súťaže!

Čaká ťa veľké množstvo kategórií od cestovných áut, cez silné a krásne GT3, po divíziu formúl, či prototypov. Toto všetko nájdeš na okruhu počas víkendu 19.8. – 20.8. s programom od rána do večera.

Okrem pretekania na dráhe je pripravený bohatý sprievodný program pre celé rodiny: Motokáry pre verejnosť v motokárovom centre, detské atrakcie a OMV kids zóna (skákacie hrady, maľovanie na tvár, zábavné hry pre deti a iné), letecká show so stíhačkou L29 Delfin, vojenské múzeum s jazdami na obrnenom transportéri, Malkia park, zraz tunerov AMTS, zraz veteránov, vystavanie dakarskej rally TATRA.

Nenechaj si ujsť tento skvelý program, a to od 19. augusta do 20. augusta len na SLOVAKIA RINGU. Toto je OMV MaxxMotion Veľká cena Slovenska, príď a zaži nezabudnuteľné veci!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Kúpiť vstupenky

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach