Europa 2 - Maxximum muziky

BULL RIDING alebo slovenské ródeo na divokých býkoch!

Na Bull riding cupe na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave 12 mája sa zúčastní 22 jazdcov z Ameriky a siedmich krajín Európy. Jazdiť budú na 17-tich býkoch.

Do každej arény musia organizátori naviesť 180 ton piesku.

Celou šou vás budú sprevádzať dvaja moderátori . Šou sa bude niesť v duchu pretekov , ktoré diváci môžu vidieť na športových kanáloch v prenosoch súťaží PBR na americkom kontinente.

V jednej jazde môže jazdec získať od 0 do 100 bodov. Bodmi je hodnotený nielen jazdec, ale aj býk.

Pomerne časté sú prípady, keď sa konečné skóre jazdy rovná nule. Stáva sa to, ak jazdec stráca kontrolu nad zvieraťom takmer okamžite po štarte a padá.

V rámci show time prinášame slovenskému divákovi aj absolútnu novinku, tzv. Väzenský poker. Táto mimoriadne nebezpečná hra má jednoduchý scenár: šiesti chlapi sedia na stoličkách a hrajú pri stole uprostred arény poker. Vzápätí je do arény vpustený rozzúrený býk (prípadne viacero býkov). Víťazom sa stáva ten, ktorý sa postaví zo svojej stoličky ako posledný.

Napínavý súboj človeka s divokým býkom po prvý krát na Slovensku! Príďte si pozrieť ródeo aké ste ešte nevideli. Zažite napätie, šialenú odvahu jazdcov z celého sveta a neskrotnosť nebezpečných zvierat! 8 sekúnd na býčom chrbte – 8 najnebezpečnejších a najobávanejších sekúnd vo svete športu! Bullriding Slovakia cup 12. mája na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave a 19. mája v košickej Steel aréne.

Vstupenky v sieti Ticketportal, informácie na www.bullriding.sk

[oldEvropaGallery src=“3916/banner.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach