Europa 2 - Maxximum muziky

Poznáme predkapelu The PRODIGY v Bratislave!

Posledný aprílový piatok 27.4. odpália The PRODIGY ďalší zo svojich legendárnych koncertov v bratislavskej Aegon Aréne NTC, na ktorý si dokonca sami zvolili slovenskú predkapelu.

Výnimočný hudobný večer bude v bratislavskej Aegon Aréne NTC obohatený aj o predkapelu. Požiadavka na doplnenie programu zo strany kapely bola jednoduchá: „Chceme, aby pred The PRODIGY hrala najenergickejšia kapela zo Slovenska!“

Voľba nakoniec bola jednoduchá, na pódium sa pred headlinera postavia energickí chlapci zo skupiny FROM OUR HANDS.

„Wow, I like their sound“ odkázal kapele manažment The PRODIGY.

Skupina FROM OUR HANDS bude v kontraste s elektronickým zvukom hlavnej hviezdy, avšak svojím drsným zvukom bezpochyby nezostanú nič dlžní svojej punk-rockovej povesti.

V žiadnom prípade nebudeme vyberať nejaké jemnejšie skladby, len aby sme sa zapáčili čo najširšiemu spektru publika. Práve naopak zahráme koncert našim štýlom a ako to ľudia zoberú, uvidíme priamo na mieste,“ hovorí „Hoťo“, líder kapely FROM OUR HANDS.

Momentálne chalani nahrávajú tretí plnohodnotný album vo vlastnom štúdiu. „Už teraz môžem povedať, že tento album bude najlepší, aký sme doteraz urobili,“ uzavrel frontman kapely „Hoťo“. Premiérovo si ukážky z albumu budete môcť vypočuť na koncerte už 27.apríla v bratislavskej Aegon Aréne NTC .

Koncert The PRODIGY prináša KUULFABRIK.

Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.

[oldEvropaGallery src=“3826/foh2.jpg“] [oldEvropaGallery src=“3826/theprodigy2.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach