Europa 2 - Maxximum muziky

NEXTGEN EXPO 2011

Zažite novú dimenziu zábavy na NextGen Expo 2011

Po minuloročnom úspechu s návštevnosťou presahujúcou kapacity pôvodného priestoru je Hala B.1 orozlohe 2569 m2 ideálnym miestom pre realizáciu množstva atrakcií a súťaží.

Počas dvoch dní si budú môcť návštevníci NextGen Expo 2011 na vlastnej koži vyskúšať najhorúcejšie herné novinky od popredných distribútorov EA, Sony, Microsoft a Nintendo a to ešte predtým, než sa dostanú mnohé z nich na trh.

Na NextGen Expo 2011 sa budú konať aj Majstrovstvá Slovenskej republiky v počítačových hrách v spolupráci s najväčšou herňou Storm. Pre súťažechtivých budú pripravené turnaje v hraní na PC a konzolách PlayStation a Xbox360 o atraktívne ceny.

Okrem hier budú vystavované aj rôzne gadgety a bláznivé technologické hračky, o ktorých ste možno ani len nesnívali.

Prostredie NextGen Expo 2011 bolo navrhnuté tak, aby vyhovovalo všetkým vekovým kategóriám bez ohľadu na pohlavie a skúsenosti s hrami. Každý návštevník sa sám stane účastníkom vlastnej hry, ktorej opraty drží vo vlastných rukách. A kto vie, možno na jej konci sa stane majiteľom výkonnej zostavy od spoločnosti HP v hodnote 1500 EUR.

Nová dimenzia zábavy na NextGen Expo 2011 počíta aj so živými vstupmi mediálneho partnera Rádia Európa 2, ako aj súbojmi s moderátormi počas celej akcie.

Brány NextGen Expo 2011 sa otvoria v sobotu 12. novembra o 9.00 hod a zatvoria o 20.00 hod. V nedeľu show pokračuje od 9.00 hod do 19.00 hod.

Cena jednodňového lístka na mieste konania je 7 EUR, dvojdňový sa bude predávať za 10 EUR.

[oldEvropaGallery src=“3245/nge.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach