Europa 2 - Maxximum muziky

Hodina deťom zabojuje o Guinessov rekord!!!

Dnes sa oficiálne začal 13. ročník verejnej finančnej zbierky Hodina deťom. V príjemnom prostredí ELESKO wine bar na Ventúrskej ulici v Bratislave predstavitelia Nadácie pre deti Slovenska spolu so známymi osobnosťami prezradili, čím Hodina deťom prekvapí verejnosť tento rok.

Nadácia pre deti Slovenska (NDS), ktorú podľa aktuálneho prieskumu marketingovej agentúry TNS vyše 90 % respondentov považuje za dôveryhodnú, dnes v ELESKO wine bar na Ventúrskej ulici v Bratislave oficiálne otvorila 13. ročník svojej zbierky Hodina deťom. Na tlačovej konferencii, ktorú moderovala Katarína Brychtová, výkonná riaditeľka nadácie Dana Rušinová oznámila, že zbierka do pokladničiek ULIČNICA v uliciach miest Slovenska bude tento rok 11. novembra. Televízna šou Hodiny deťom – jej priamy prenos bude na Jednotke STV na Mikuláša 6. decembra.

Hodina deťom je celoročná verejná finančná zbierka, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska. Prostredníctvom nej poukazuje na potreby detí a mládeže, podporuje projekty zamerané na skvalitňovanie ich života. Hodina deťom od svojho vzniku podporila 1469 projektov celkovou sumou 4 109 496,86 eur.

www.nds.sk

[oldEvropaGallery src=“3209/img_2232.jpg“] [oldEvropaGallery src=“3209/img_2274.jpg“] [oldEvropaGallery src=“3209/p1080300.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach