Europa 2 - Maxximum muziky

Le Grande House XL Edition – hosťom bude DJ HARDWELL

„Blázon“, aj takéto oslovenie si vyslúžil od milovníkov elektronickej hudby, svojich kolegov a v neposlednom rade tých, ktorí jeho spŕšku hitov zažili na vlastnej koži. Len 23 ročný Holanďan si svojou nadupanou hudbou vyslúžil vzácne postavenie a priazeň miliónov fanúšikov v priebehu 2 rokov.
O raketový štart jeho kariéry sa okrem iného postarala aj úspešná spolupráca s DJom Tiestom a niekoľko výrazných hitov z jeho produkcie, ako napríklad All Right, Zero 76 a Smoke.

Hardwell www.djhardwell.com pravidelne vydáva remixy známym DJským osobnostiam ako : Fedde Le Grand, Armin van Buuren, Tiesto, Bob Sinclar, Chris Lake, Laidback Luke a ďalším.

Heroické výkony ktoré predvádza pred niekoľko desaťtisícovým publikom ho preslávili po celom svete a sme nesmierne radi, že prijal pozvanie aj do nášho hlavné mesta, aby potešil všetkých milovníkov house music na Slovensku.

23. septembra sa predstavia známi rezidenti Le Grande House – Charlie Clubber a Laddy M, jediní slovenskí umelci, ktorí sa minulé leto predstavili na najznámejšom párty ostrove na Zemi, Ibiza. Hosťom z Čiech bude obľúbený DJ, ktorý sa na Slovensku preslávil najmä rezidentúrou v klube Ministry of Fun, Bon Finix. Nadupaný line up doplnia Mairee & BPM a ďalší…

Noc nebude len o vystúpeniach DJov!!! O náladu sa postará množstvo sprievodných atrakcií s vesmírnou tematikou:

– UV a LIGHT PYRO SHOW
– POLONAHÉ ŽIVÉ FIGURÍNY
– MEGA PENOVÁ PARTY /o 04:00 hod.
http://www.charlieclubbers.net/sk/news/le-grande-house-with-hardwell-bratislava.html

!!! POZOR – MENILO SA MIESTO KONANIA AKCIE !!!

– novým miestom konania podujatia Le Grande House with Hardwell je MMC (Majestic Music Club) na Karpatskej ulici 2 v Bratislave.

[oldEvropaGallery src=“2852/hardwell.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach