Europa 2 - Maxximum muziky

EUROPA 2 WELCOME SUMMER 2011

Už tento piatok sa uskutoční najväčší tanečný festival na strednom Slovensku EUROPA 2 WELCOME SUMMER 2011. Vzhľadom na nepriaznivé poveternostné podmienky sa festival presúva do náhradných priestorov arény Koniareň Ružomberok. Hoci sa mení priestor, všetko ostatné ostáva vrátane kompletnej techniky samozrejme so zvukovým systémom FUNKTION ONE , gigantickej balónovej a svetelnej show.

Na dole uvedenej mapke môžete vidieť prístup do arény zo železničnej / autobusovej stanice a z miest Liptovský Mikuláš, Žilina.

A – AUTOBUSOVÁ STANICA / ŽELEZNICNÁ STANICA

B – SH KONIAREŇ

H – HYPERNOVA

Parkovanie bude taktiež umožnené, ale vzhľadom na zmenu miesta konania do mesta bude parkovanie kapacitne obmedzené. Možnosti parkovania nájdete na mapke číslo 2.

Celá show sa bude niesť v skutku magickom štýle. Tanec priamo pod hviezdami, kde na Vás čaká vystúpenie DJ(ských) velikánov a skutočných majstrov svojho remesla z celého Slovenska:

LINE UP:
REORDER (SILENT SHORE RECORD)
EKG (djekg.com)
TOKY & BOSS (DOLU GATE LABEL)
PICO & STAME (DANCE EXXTRAVAGANZA)
ENHANCER (hardstyle.sk)
MISS RODEZ
STOVEN
DIANOIA a mnoho ďalších!

Priamo na akcii bude prebiehať aj natáčanie nového video klipu pre REORDERA! Masívny stage bude mať dĺžku 30 metrov, výšku 9 metrov a ešte raz pripomíname, že na akcii bude dovezený zvuk značky FUNKTION ONE, ktorá ozvučuje napr. TRANSMISSION!

pre viac informácii klikaj

http://www.pure-event.sk/product/sk/Miesto

[oldEvropaGallery src=“2517/e2-welcome-summer.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach