Europa 2 - Maxximum muziky

Festival Sonisphere!

Prvý sektor festivalu Sonisphere s Metallicou v čele vypredaný!

Prvý sektor, tzv. Golden Circle, je na festivale Sonisphere vypredaný. Fanúšikovia, ktorí chcú byť svojim hrdinom zo skupiny Metallica a dalším kapelám čo najbližšie, zareagovali na predpredaj najrýchlejšie zo všetkých.

Bežné lístky, ktoré sú od decembra v predaji na portáloch ticketportal.cz, musicticket.cz a najnovšie tiež na ticketstream.cz, sú stále k dispozícii za 1690,- Kč. Na stránkach festivalu sa dajú taktiež nájsť portály pre kúpenie lístkov zo zahraničia. Okrem bežných lístkov je možné kúpiť aj špeciálne V.I.P. vstupenky, ktoré zahrňujú mnoho výhod.

Vstupenky za 1690,- Kč ( 65€ ) budú k dostaniu do konca marca. Po dobu mesiaca apríl budú lístky stáť 1790,- Kč (69€) a od 1. mája až do konania festivalu 1890,- Kč (73€).

Na Facebooku na fanúšikovských stránkach festivalu prebieha súťaž o voľné vstupenky, kde je každý týždeň vylosovaný výherca jedného lístku. Pravidla sú vysvetlené v sekcii informácie.

Festival Sonisphere privíta kapely Metallica, Megadeth, Slayer a Anthrax. Je to vôbec prvý krát v histórii, čo sa táto „veľká thrash metalová štvorka zíde na jednom pódiu. Okrem nej usporiadatelia minulý týždeň zverejnili ďalšiu porciu účinkujúcich.

http://cz.sonispherefestival.net/

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach