Europa 2 - Maxximum muziky

Víkendový Festival Divokej vody láka na vodné športy aj na muziku

Medzi pravidelné letné ťaháky patrí Festival Divokej vody, najlepší možný štart do adrenalínovej sezóny. Okrem atraktívnych vodných športov ako rafting, hydrospeed, vodný skúter, alebo river surfing sa športovo nadaní môžu vyšantiť pri plážovom tenise a volejbale, pri futbale či jóge, aerobných cvičeniach, alebo sa jednoducho nechať poriadne vymasírovať.

Poteší dobrá muzika, na festivale sa predstaví hneď niekoľko interpretov – zaskákať si môžete na Polemic, ale aj na Zuzanu Smatanovú, Hex, The Paranoid, No Name, alebo večerného DJ.

Organizátori mysleli hojne aj na deti, niekoľko penových párty určite poteší, rovnako aj množstvo súťaží a animačných programov.

Ak neviete, kam sa vybrať tento víkend, máte okrem iných možností aj práve Festival Divokej vody. K letu predsa voda patrí 🙂

zdroj, foto: http://www.festivaldivokavoda.sk/sk/, autor: europa2/am

[oldEvropaGallery src=“8637/divoka-voda-1.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8637/divoka-voda-2.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8637/divoka-voda-3.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8637/divoka-voda-4.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8637/divoka-voda-5.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8637/divoka-voda-6.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8637/divoka-voda-7.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8637/divoka-voda-8.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8637/divoka-voda-9.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach