Europa 2 - Maxximum muziky

Harlem Globetrotters pri príležitosti 90-teho výročia založenia zavíta aj na Slovensko

Poďte si vychutnať športovú lahôdku v podobne exkluzívnych východoeurópskych zastávok v rámci celosvetového turné basketbalových kúzelníkov Harlem Globetrotters. Turné sa koná na počesť 90.teho výročia založenia obľúbeného zoskupenia prinášajúceho zmes zábavy, akrobaciie a hlavne dokonalej estetiky basketbalu.

V teame, ktorý za svoj hlavný stan považuje štvrť Harlem na NewYorskom Manhattane, sa okrem množstva klasických exhibičných hráčov predstavili aj legendy súťažného basketbalu, ako napríklad Wilt Chamberlain (autor neprekonaného rekordu 100 bodov a 55 doskokov v zápase NBA), Connie Hawkins, či Nat Clifton. Okrem nich patria k organizácii Harlemu aj mená ako Kareem Abdul Jabbar (ktorý viedol svoj all stars team súperov na exhibícii vo Viedni v roku 1995), Erwin „Magic“ Johnson, či Pat Ewing Jr..

Do širšieho rostra tohto teamu, ktorý vyhral vo viac než 22 000 zápasoch sa však nachádzajú aj kurióznejšie mená ako Lionel Messi, či Pápež František.

Po niekoľkoročnej prestávke sa basketbaloví kúzelníci predvedú opäť aj na Slovensku!
Poďte si užiť túto nezabudnuteľnú športovú lahôdku už:

1.6.2016 19:00 (St)

STEEL ARÉNA, Košice

3.6.2016 16:00 (Pi)

HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky), Bratislava

3.6.2016 19:00 (Pi)

HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky), Bratislava

Vstupenky na všetky vystúpenia hľadajte na ticketportal.sk

[oldEvropaGallery src=“8466/harlem1.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8466/harlem3.jpg“] [oldEvropaGallery src=“8466/m16tp_harlem-globetrotters_3.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach