Europa 2 - Maxximum muziky

Taylor Swift svoj najnovší objav už neskrýva. S týmto svalovcom teraz randí

Ani nie pol roka po tom, ako sa prevalilo, že Taylor Swift a Joe Alwyn už netvoria pár, speváčka už randí s iným. Tento raz ju spájajú s hráčom amerického futbalu Travisom Kelcem. Najprv sa o ich vzťahu len pošuškávalo a ani jeden z nich sa k tomu, či sú spolu, nevyjadrili. Teraz je to ale potvrdené, dvojica sa spolu vída. Potvrdili to fotografie Taylor Swift, ktorá bola povzbudiť svojho miláčika na zápase.

Okrem toho, že o novom vzťahu hovorí celý internet, na čele s Taylorinými fanúšikmi, profit má z toho aj samotný hráč a aj futbalová liga. Zdá sa, že sa nepáči len samotnej speváčke, ale aj jej fanúšikom, ktorí si vo veľkom kupujú jeho dres.

Podľa spoločnosti Fanatics, ktorá vyrába športové oblečenie a merch pre fanúšikov, v nedeľu bol Travisov dres jedným z piatich najpredávanejších dresov všetkých hráčov NFL. „Pri jeho drese sme zaznamenali takmer 400-percentný nárast predaja v celej svieti Fanatics, vrátane oficiálneho e-shopu NFL,“ povedal hovorca spoločnosti pre Associated Press, informuje o tom web cbc.ca.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach