Europa 2 - Maxximum muziky

Europa 2 pôjde na svadbu. Kto z moderátorov povie svoje „Áno“?

Minulý rok sa zasnúbil a oženil náš Láďo a tento rok zásnubami prekvapil ďalší moderátor Europy 2. Len málokto čakal, že pred svojou priateľkou pokľakne jeden z dvojice Sketch Bros!

Už pred pár týždňami sa náš Samo opýtal svojej priateľky dôležitú otázku „Vydáš sa za mňa?“, avšak až donedávna to držal v tajnosti. Jeho dlhoročná priateľka mu, samozrejme, povedala „Áno“ a celé to pripomínalo scénu z romantického filmu.

Len málokto to o našom Samovi vie, ale je to veľký romantik. V takom duchu sa niesla aj samotná žiadosť o ruku, ktorá sa konala v Londýne. Samo nenechal nič na náhodu a pre svoju, teraz už snúbenicu, si prichystal nádherné prekvapenie. Celé sa to odohralo v londýnskom parku v St. James´s Park a nechýbali rozhádzané lupene ruží a svietiaci nápis Marry Me.

Samo, ktorý je moderátorom rannej show a zároveň aj influencerom, uverejnil túto obrovskú novinku na svojom Instagrame, kde dvojicu zaplavili gratulácie od priateľov, rodiny či kolegov. Dvojici gratulujeme a prajeme šťastný spoločný život. Pozri sa, akí sú spolu krásni!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach