Europa 2 - Maxximum muziky

EDMANIA 2017 streamuje naživo: Zaži atmosféru festivalu doma v obývačke!

Festival EDMANIA v spolupráci s rádiom EUROPA 2 prinášajú absolútnu vychytávku pre tých, ktorí nemôžu byť v piatok 8. decembra priamo pri tom v Trenčíne!

Pre EDMANIA 2017 sa organizátori rozhodli vyskladať lineup, ktorý osloví naozaj široké publikum. Na Europa 2 stagi sa predstavia Bassjackers ako jediní zástupcovia TOP 40 z DJ MAG TOP 100.

Ďalej vystúpia Sick Individuals so špeciálnou THIS IS SICK show, Lucas & Steve, Dante Klein, Mightyfools či Kris Kross Amsterdam či české manželské a DJské duo Nfix & Candice.

Návrat na EDMANIA hlási obľúbený techhousový producent a DJ Ferreck Dawn. V exkluzívnom warmup sete sa predstaví jediný slovenský zástupca na tomto stagi DJ EKG a sľubuje, že to bude niečo naozaj špeciálne!

EDMANIA prinesie spolu 21 účinkujúcich, ktorí sa postarajú o vynikajúci hudobný zážitok. Festival so srdcom pripravuje aj tradične obľúbené sprievodné aktivity ako FUN FOTO kútik či ChillVill zóna.

Ochorel si? Budeš v piatok večer v práci? Musíš sa učiť na skúšky? Mama ti nedala priepustku? Nevadí! Skvelou správou je, že vďaka Vladovi „Láďovi“ Varechovi, vysielaniu v éteri rádia Europa 2 a Youtube, budeš môcť byť napriek tomu pri tom!

Prezradíme, že vo vysielaní exkluzívne odhalíme aj mená headlinerov letnej edície EDMANIA OPEN AIR 2018, ktorá sa bude konať 22.-23. júna 2018!

https://www.youtube.com/TwGPJxzpmkE

EDMANIA 2017

▌PIATOK 08.12.2017

▌EXPO CENTER TRENČÍN

▌Štart 19:00

▌Koniec 6:00

▌Event bit.ly/EDMANIA-2017

▌Lístky bit.ly/EDMANIA-vstupenky

▌Trance stage: Andrew Rayel, Aly & Fila, Ben Gold, Driftmoon special live with Eller van Buuren, Koen Herfst & Geronimo, Heatbeat, Nifra, Standerwick LIVE, Styller, Sunny Lax, Super8 & Tab

▌Europa 2 stage: Bassjackers, Dante Klein, EKG, Ferreck Dawn, Kris Kross Amsterdam, Lucas & Steve, Mighty Fools, Nfix&Candice, Sick Individuals

▌Outdoor stage: DJ Elsy, Sandro Vanniel

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach