Europa 2 - Maxximum muziky

Nadupaná tanečná hymna festivalu EDMANIA pre tento rok!

Festival EDMANIA je na scéne necelé tri roky, počas ktorých má na konte päť úspešných edícii a šiestu práve teraz pripravuje. EDMANIA OPEN AIR 2018 sa uskutoční v prvý letný víkend v Trenčíne a k jej konaniu organizátori pripravili niečo na Slovensku nevídané.

EDMANIA sa spojila s mladým, talentovaným producentom Dlugoshom, aby spoločne pripravili letnú festivalovú hymnu. Dlugoshove tracky dostávajú support od zvučných mien svetovej scény, ako napríklad: Dannic, Dimitri Vangelis & Wyman, Yves V, Max Vangeli. „Pri výbere vhodného producenta pre hymnu bola voľba jasná. Dlugoshovu prácu sledujeme už niekoľko rokov a jeho sound sa nám veľmi páči,“ odhaľuje zákulisie EDMANIA.

Celé prípravy hymny trvali niekoľko mesiacov – od samotného tracku, cez natočenie video klipu až po vydanie prostredníctvom MELODY RECORDS – vydavateľstva, ktoré patrí pod krídla najsilnejšieho slovenského YouTube channelu ACTIVE MELODY.

Hymna dostala názov UNITED, pretože dokonale odráža filozofiu festivalu so srdcom, ktorý spoločne s DJmi, producentmi, vydavateľstvami, partnermi a v neposlednom rade fanúšikmi, bojuje za lepšie zajtrajšky elektronickej tanečnej hudby na Slovensku.

V nedeľu 13.5.2018 bol predstavený oficiálny videoklip a track vydaný v rôznych službách – Spotify, iTunes, Beatport a iné – https://fanlink.to/UnitedEDMANIA

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

P.S: EDMANIA pripravuje špeciálne predstavenie hymny aj na festivale EDMANIA OPEN AIR 2018 už v prvý festivalový deň! Vidíme sa v Trenčíne!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach