Europa 2 - Maxximum muziky

Toto by ste určite nemali zmeškať! Zaujímavé rozhovory na Sit Down Stories počas septembra

Už budúci týždeň odštartuje druhá sezóna skvelých rozhovorov s našou moderátorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou, ktorá opäť naživo vyspovedá niekoľko hostí.

Talk show Sit Down Stories vám opäť prinesie rozhovory so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch. Tešiť sa vždy môžete na jednu ženu so silným príbehom, mediálne známeho muža a speváka, ktorý uzatvára dvojhodinový príbeh plný emócií.

Nakoľko sa jedná o Sit Down Stories naživo, prísť si ich osobne môžete vychutnať aj vy. Celý tím sa kvôli svojim fanúšikom rozhodol cestovať, a tak ich možno budete môcť vidieť aj vo vašom meste.

Program na september:

27.9.2018, Bratislava – Talk show už tradične štartuje v Bratislave, tentokrát v BLUE BEAR Restaurant & Bar. Hosťami budú Evka Škovranová, ktorá sa ako jediná Stredoeurópanka so svojimi vlastnými parfumami zaradila do Niche sveta. Bude to aj zábavné, lebo Viktor Horján herec je nielen skvelý herec, ale aj výborný zabávač a bude to aj umelecké, pretože hoci Samuel Hošek bude spievať, je to veľmi nadaný multitalentovaný umelec.

28.9.2018, Trenčín – V kine Hviezda, sa môžete tešiť na Katarínu Čiernikovú, rodenú Trenčanku, mama dvoch detí, osoba prvého kontaktu na krízovej linke Aliancie žien. Vážnu tému odľahčí skvelý standup komik Tomáš Hudák a tiež vždy pozitívne naladený Robo Papp.

30.9.2018 Holič – V reštaurácii Jozef II. si zas vypočujete Dominiku Hádlíkovú, ktorá vedie v Skalici už známu tanečnú skupinu – „TAXIS“. Svoje prvé choreografie vytvárala už ako 13- ročná, no inšpirácia v nej ostala až po dnes. Zostavu hostí doplnia Števo Martinovič a Robo Papp.

Lístky na Sit Down Stories si môžete zakúpiť TU >>

Čoskoro vám prinesieme ďalšie dátumy a nové mestá. Máte sa na čo tešiť 😉

Aj toto by ťa mohlo zaujímať

Šuští ti rádio? To vôbec neprekáža! Nalaď si rádio Europa 2 cez náš online stream

Ďalší song s osvetou: Kazma spojil najväčšie celebrity >>

Šialené ceny! Top 15 leteniek, aj do exotiky >>

Eminem vydal nový song: 17 miliónov zhliadnutí za 2 dni >>

Foto: Toto sú svadobné obrúčky Barborky Rakovskej a jej manžela >>

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach