Europa 2 - Maxximum muziky

Veronika a celý tím sa vzdá honorárov! Čaká nás najsilnejší Sit Down Stories

Najsilnejší Sit Down Stories, ktorý tu doteraz bol! Celý výťažok poputuje na dobrú vec.

Celý tím usporiadavateľov talk show vrátane moderátorky a tváre Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej sa rozhodol, že nielen ich honoráre, ale aj výťažok zo vstupného poputuje detskému hospicu s názvom Pod krídlami Dominiky.

Už 8.11.2018 sa v Blue Bear v Bratislave uskutoční špeciálne Sit Down Stories, ktoré sa bude niesť v duchu príbehu jednej z mamičiek, ktorá prišla o svoju milovanú dcéru kvôli rakovine. Žaneta Petrášová sa nevzdala a po jej skúsenostiach chcela pomôcť ďalším rodinám, ktoré si prechádzajú podobnou situáciou.

Aby mohli choré detičky prežiť čo najviac času doma, pri svojich rodičoch a v prostredí, ktoré im je známe, založila mobilný hospic. Vďaka nemu deti nemusia podstupovať stresujúce prevozy do nemocnice. Lekár, zdravotná sestra navštevujú deti priamo doma a zabezpečia všetko nevyhnutné. Rodiny sú odbremenené od všetkých nákladov, tie pokrýva práve mobilný hospic Pod krídlami Dominiky, aj vďaka partnerom, darom a dobrovoľným darcom.

Príbeh Žanety Petrášovej bol jeden z najsilnejších, ktorý talk show priniesla a usporiadavatelia si povedali, že to nemôžu nechať len tak. Preto sa rozhodli, že Sit Down Stories, ktoré sa uskutoční 8.11.2018 zamerajú pre dobrú vec.

Rozhodli sa hovoriť o ľuďoch a ich príbehoch a vďaka tomuto projektu ich môžu aj podporiť.

Preto práve už v tejto chvíli je spustený predaj lístkov na špeciálne Sit Down Stories, ktorého hosťami budú Lujza Garajová Schrameková, Ľubo Višňovský, Matej „Sajfa“ Cifra a Robo Papp, ktorí vám prinesú zaujímavé a inšpirujúce rozhovory.

Do publika je pozvaná aj samotná mamička a zakladateľka hospicu Žaneta Petrášová.

Cena lístku je oproti tradičnej cene zvýšená o 5 euro, aby sme čo najväčšej miere vedeli pomôcť. Pomôž nám aj ty, príď si vypočuť výborné rozhovory a zároveň cenou lístka podporíš dobrú vec. Lístky v predaji nájdeš TU >>

EVENT BOL VYPREDANÝ. Ďakujeme za vašu podporu!

Ak aj tak chceš pomôcť neziskovej nadácii Pod krídlami Dominiky, môžeš tak urobiť aj na ich stránke >>

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach