Europa 2 - Maxximum muziky

Uhádni, kto klame a vyhraj balík produktov v hodnote 50 EUR!

Zapoj sa do súťaže v našej rannej show a vyhraj každý pracovný deň od 27.11  –1. 12. 2023 balík produktov Indulona v hodnote 50 EUR.

Zapojiť sa môžeš prostredníctvom Whats app správy po výzve moderátorov na tel. číslo 905 030 090.

Moderátori zo všetkých zapojených vyberú dvoch súťažiacich, s ktorými sa telefonicky spoja v živom vysielaní. V súťažnom vstupe povedia moderátori každému zo súťažiacich 2 príbehy a ich úlohou bude určiť, kto klame. Ak bude stav nerozhodný, dostanú rozstrelovú otázku. Výherca získa balík produktov Indulona v hodnote 50 EUR!

Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdeš v Zásadách ochrany osobných údajov.


Indulona oslavuje 75 rokov!

Asi každý z nás pozná legendárnu modrú Indulonu, ktorou si natierali ruky už naše babičky a mamy. Tento rok oslavuje Indulona 75 rokov a pri príležitosti tohto výročia prichádza s niekoľkými novinkami:

  • najobľúbenejší rad krémov na ruky dostal nový moderný design a u krémov Indulona nechtíková, SOS ochranná a olivová nájdete zároveň vylepšené zloženie,
  • ikonický krém Indulona Original si zachovala svoju osvedčenú receptúru a bude dostupná aj v praktickom cestovnom 30 ml balení

Úplnou novinkou sú krémy na ruky inšpirované prírodou, ktoré obsahujú 93 % zložiek prírodného pôvodu, ingrediencie v BIO kvalite a majú udržateľné obaly:

  • Obnovujúci zázrak – krém na ruky s bio lipovou kvetovou vodou hydratuje pokožky a chráni ju pred vysušovaním
  • Skľudňujúci zázrak – s olejom z bio konopných semienok ukľudňuje pokožku a okamžite poskytuje komfort suchým rukám

Viac informácií na www.indulona.sk

Indulona – užite si každý dotyk!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach