Europa 2 - Maxximum muziky

Ján Ďurovčík: Boli časy, keď som hádzal do hercov topánky, ale dnes to už nerobím

Do Bekimovho horúceho kresla sa naposledy posadil nekompromisný Ján Ďurovčík, ktorého môžeš poznať aj z televíznej relácie Let´s Dance, kde sedí v porotcovskom kresle a rozdáva body. V rozhovore priznal, že všetci o ňom hovoria, že je veľmi emotívny, avšak s dôrazom na VEĽMI VEĽMI VEĽMI emotívny.

Ako však povedal, čím je starší, tým sa to mení a už nezvykne tak vybuchovať. O čom svedčí aj jeho výrok: „Boli časy, keď som hádzal do hercov topánky, ale dnes to už nerobím“. Ako mohli herci spoznať, že je zle? No jednoducho tak, že bol ticho. Vtedy už všetci tušili, že bude problém. Zároveň priznal, že kedysi porobil obrovské scény, za ktoré sa doteraz hanbí.

Vypočuj si zaujímavý rozhovor na telo s Janom Ďurovčíkom, v ktorom priblížil, čo je podľa neho na Let´s Dance najkrajšie a objasnil aj to, či chcel niekedy so svojou prácou skončiť.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Bekimovo horúce kreslo môžeš počúvať aj ako podcast na podmaz.sk alebo vo svojej podcastovej aplikácii. Reláciu môžeš počúvať aj naživo, a to každý pracovný piatok od 13:00 hod. na Europe 2!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach