Europa 2 - Maxximum muziky

Jeden muž by dokázal oplodniť celú ženskú populáciu. Nemožné? Mýliš sa!

O sexe sa toho vie veľa. Ale je aj veľa vecí, o ktorých si ty, ako človek, možno nevedel. Ako napríklad to, že jedna (šťastná) pani raz zažila 134 orgazmov za hodinu, uvádza portál sowetanlive.co.za. Ak ťa to zaujalo, čítaj ďalej, pretože pri orgazme ešte zostaneme. Vzhľadom na to, že počas menštruácie cirkuluje v oblasti genitálií viac krvi, je veľmi pravdepodobné, že ak ženy majú  v tomto období sex a zažijú orgazmus, je oveľa intenzívnejší, píše ďalej spomínaný portál.

Asi každý človek na svete má sen, že by chcel vedieť, ako funguje orgazmus pri opačnom pohlaví a prieskumy sú celkom zaujímavé. Zatiaľ čo mužský orgazmus trvá v priemere 6 sekúnd, ženy sú na tom o čosi lepšie. Ich orgazmus trvá v priemere až 20 sekúnd, uvádza portál glamorou.com.

Vďaka tomuto portálu poznáme aj rekordmana – Najdlhší penis má Newyorčan Jonah Falcon. V pokoji je jeho dĺžka 24,13 centimetrov. Keď ho má v pozore, má až 39,24 centimetrov. Toto sú ďalšie zaujímavosti o sexe, o ktorých si nemal ani páru:

  • Jedna spermie v sebe nesie 37,5 MB DNA. Jedna ejakulácia teda reprezentuje prenos dát v vo veľkosti približne 15 875  GB.
  • Jeden muž dokáže za dva týždne vyprodukovať taký počet spermií, ktorými by dokázal oplodniť každú plodnú ženu na svete
  • Praváci majú zväčša ľavý semenník viac ovisnutý. U ľavákov je to naopak.
  • Po prstoch a vibrátoroch sú sviečky najčastejšie používanou vecou pri masturbácii
  • Ženský orgazmus vie ženám znížiť riziko srdcových chorôb, mozgovej príhody či rakoviny prsníka
  • Pravdepodobnosť rakoviny prostaty u mužov sa dá znížiť tak, že muž vyvrcholí minimálne 4-krát do týždňa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach