Europa 2 - Maxximum muziky

Nebezpečný sex: Kvôli tejto polohe môžeš skončiť v nemocnici!

Sex si zväčša užívame. Niektorí častejšie, iní skôr sporadickejšie. Čo by ale každý, kto sa oddáva súloži, mal vedieť, nie je len ochrana a obozretnosť pred pohlavne prenosnými chorobami, ale aj bezpečnosť pri samotnom styku. Ide o to, že jedna veľmi obľúbená poloha môže spôsobiť viac škody, ako osohu.

Dokonca kvôli nej môžeš skončiť aj v nemocnici, a to so zlomeným penisom. Áno, čítaš správne. Ak chceš vedieť, ktorej polohe sa vyvarovať a zachovať si svoje „nádobíčko“ celé a neporušené, pokračuj!

Pri tejto polohe si môžeš zlomiť penis

Podľa jedného z najznámejších doktorov, ktorí figurujú na TikToku, poloha známa ako reverse cowgirl alebo obrátená kovbojka, patrí k najnebezpečnejším polohám na svete. Ak si to nevieš predstaviť, tak ti s tým pomôže. Ide o polohu, počas ktorej je žena na vrchu a jazdí na mužovi. Avšak, nie je k nemu otočená tvárou, alebo chrbtom, aj odtiaľ vyplýva ten názov.

Podľa doktora Karana Rajana ide z medicínskeho hľadiska o najnebezpečnejšiu polohu, ktorá môže až za 50 % porušení penisu. Dokonca sa pri praktizovaní tejto polohy môže až zlomiť, píše portál cosmopolitan.com. Doktor vysvetlil, že nepríjemná nehoda sa môže stať pomerne ľahko. Ak sa partneri nezosynchronizujú v prirážaní a penis z vagíny vykĺzne, partnerka ho môže svojou panvou rozdrviť, píše portál theguardian.com.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach