Europa 2 - Maxximum muziky

Ženy vedia, aký máš veľký penis. A nemusia ťa ani vidieť. Ako je to možné?

Naše babky hovorili, že podľa nosa, spoznáš kosa. Ja som si vždy ako dieťa myslela, že kos je vták, ako drozd, ale po česky. Nebol to až taký veľký omyl, aj keď fantázia v tomto prípade pracuje smerom k inému vtáčikovi. Vlastne sa hovorí aj o tom, že sa veľkosť penisu dá spoznať podľa veľkosti nôh, dlaní, celkovej postavy. Je to bohužiaľ len fantázia. Muž má síce väčšinou veľkosť údu prispôsobenú svojej celkovej postave, s veľkosťou údu ale veľký frňák nemá nič spoločné.

Ženy veľkosť tvojho penisu zistia inak

Chystám sa vám teraz, milí páni, prezradiť tajný ženský kód, povedať vám informáciu, ktorá sa k vám nemala dostať, ale ja si myslím, že si o tom zaslúžite vedieť. Ak ste spali s niektorou mojou kamarátkou, je tu totiž veľká pravdepodobnosť, že poznám veľkosť vášho penisu. Je to dosť jasné vysvetlenie? Ženy totiž milujú klebety, rady si pošteboceme o všetkom a vašu pýchu v žiadnom prípade nevynecháme. Je skôr možné, že sa o túto pikošku podelíme čo najskôr.

Najčastejšie debaty o mužskom penise

Ako správne ženy milujeme detaily. Je to naša silná stránka preberať a rozoberať, čudovať sa a zabávať sa. Nerozoberáme zďaleka iba veľkosť, takže si prečítaj, čo všetko o tebe asi kamošky tvojej frajerky vedia.

  • Aký je veľký?
  • Ako ho vie používať?
  • Čo sa dialo po sexe?
  • Bolo to dobré?
  • Má nejakú úchylku?
  • Skúsil niečo špeciálne?
  • Koľko krát sa urobil? A ty?

Prepáčte páni, že vám to hovorím, ale je dosť možné, že ak sa prvý raz milujete so ženou, jej naj kamošky sú tak trochu pri tom… Alebo pri tom o pár dní budú, žiaľ, nerátajte s tým že osobne. Ale netvrdím, že to robia všetky ženy. Preto s tým síce rátajte, ale nespoliehajte sa na to.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach