Europa 2 - Maxximum muziky

Láska je občas výzva. Poď na adrenalínové rande s Europou 2!

Chceš si skočiť padákom, zajazdiť na formule alebo vyskúšať psie záprahy, ale nie je toho človeka, s ktorým by si to zažil? Tak to máš sakramentské šťastie, že si fanúšikom Europy 2 a čítaš tieto riadky, pretože MY možno práve tebe pomôžeme nájsť spriaznenú dušu! A to nie je všetko – môžeš zažiť aj adrenalínový zážitok podľa vlastného výberu.

Čo z toho vyplýva? Že môžeš nájsť lásku a aj zažiť niečo, z čoho ti budú stáť chĺpky na celom tele (a možno aj vlasy budeš mať dupkom). Prihlás sa cez náš formulár, vyber si jeden z piatich adrenalínových zážitkov a možno sa šťastie usmeje práve na teba!

Vyber adrenalínový zážitok

V týždni od 12. do 16. februára vyžrebujeme každý deň 4 ľudí, ktorí chcú zažiť rovnaký adrenalínový zážitok.

Ak vyberieme práve teba, zavoláme ti a budeš si môcť vybrať z troch audiovizitiek, takže zažiješ malý adrenalín naživo vo vysielaní, pretože to bude taký malý speeddating. Keď si vyberieš jedného favorita alebo favoritku, obaja získavate poukážku na zážitky od najzážitky.sk v hodnote 200 eur. To, či si zážitok užijete spolu, alebo každý zvlášť, je už len a len na vás.

Tak nebuď labuť a poď do toho – možno z toho bude láska. Aj keď, vzťahy založené na adrenalínovom zážitku nikdy nevydržia. Ale môžu. Europa 2 nenesie zodpovednosť za prípadné zamilovanie sa, haha. Prihlasovať sa môžeš už od tééééééé-raz!

Štatút súťaže

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach